Pomiędzy Dwoma Zamkami Szalonego Króla Ludwika

New product

Umiesz już budować domki? To czas sprawdzić się w budowie Zamków! 

More details

149,99 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 10 lat
liczba graczydla (2)3-7 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Pomiędzy Dwoma Zamkami to owoc współpracy dwóch wydawnictw, Stonemaier Games oraz Bezier Games, łączący najlepsze mechaniki dwóch bestsellerowych gier: Between Two Cities oraz Castles of Mad King Ludwig (wydanej w Polsce jako Zamki Szalonego Króla Ludwika). Pomiędzy Dwoma Zamkami to gra kafelkowa, w której każdy kafelek to komnata zamku. Twoim zadaniem będzie zbudowanie z nich jak najlepszego zamku... a nawet dwóch, i to wspólnie z graczami siedzącymi obok!

Będziesz współpracować z graczem po lewej, by zaprojektować jeden zamek, a z graczem po prawej, by zaprojektować drugi. W każdej turze wybierzesz dwa kafelki z ręki, odsłonisz je, a następnie wspólnie z partnerami dołożysz po jednym do każdego z twoich dwóch zamków. Na koniec gry za każdy z zamków otrzymasz punkty. Twój własny wynik stanowić będzie niższy z wyników z dwóch zamków, które powstały z twoją pomocą - a grę wygra gracz z najwyższym wynikiem. Żeby wygrać, musisz podzielić swój talent i uwagę pomiędzy dwa zamki!

Nowatorska koncepcja gry pozwala na świetną zabawę w grupie od 2 do 7 graczy. Symultaniczne tury sprawiają, że rozgrywka w każdym gronie biegnie równie szybko, a duże, solidne i przepięknie zilustrowane kafelki komnat zachęcą każdego do wspólnej zabawy. To idealna gra na rodzinne spotkania, a także świetna propozycja na rozgrywki w większym gronie znajomych.

W pudełku znajdziecie 147 kafelków komnat zwykłych, 48 kafelków komnat specjalnych, 7 kafelków sal tronowych, 7 kart pomocy gracza, 28 żetonów królewskich sług, 20 kart bonusowych, 7 drewnianych figurek zamków, skoroszyt do liczenia punktów oraz ekskluzywną wkładkę do pudełka renomowanej firmy Game Trayz, dzięki której składanie i rozkładanie gry to czysta przyjemność.

Zawartość pudełka:

  1. 147 kafelków komnat zwykłych 
  2. 48 kafelków komnat specjalnych 
  3. 7 kafelków sal tronowych 
  4. 7 kart pomocy gracza 
  5. 28 królewskich sług 
  6. 20 kart bonusowych 
  7. 7 figurek zamków 
  8. Tabele punktowe 
  9. Instrukcja
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu