Warbox: Insert do gry Zombicide + Zombicide Toxic City Mall

0
- 0 opinii

New product

Drewniany insert dedykowany grze Wiek Pary.

More details

139,90 zł

- +

Dostępność: Na zamówienie - wysyłka do 5 dni
Wydawca: Warbox
 
Opis

Drewniany insert dedykowany grze Zombicide wraz z dodatkiem Zombicide Toxic City Mall. Insert został stworzony aby pomieścić wszystkie elementy dwóch pudełek w jednym, co znacznie ułatwi i przyśpieszy przygotowanie zestawu do gry. Dodatkowo w zestawie są dwa pudełka, które pomieszczą wszystkie karty w koszulkach i ułatwią rozgrywkę przez stabilne trzymanie odpowiednich stosów kart. Zadbaj o swoje figurki i przechowuj je bezpiecznie.

Uwaga! Insert jest wyższy od standardowego pudełka o ok. 8mm co powoduje jego niekompletne domknięcie (pokazuje to jedno ze zdjęć). Nie przeszkadza to w żaden sposób w przechowywaniu pudełka. Dodatkowo, insert nie przewiduje znacznika pierwszego gracza z dodatku Toxic City Mall, sugerujemy używania znacznika z gry podstawowej Zombicide. Istnieje możliwość zmieszczenia tego znacznika kosztem umieszczenia dwóch figurek w jednym otworze na nie przeznaczonym.

Insert wykonany jest z drewnianej, lekkiej sklejki o jasnej barwie nadający się do ewentualnego malowania czy też lakierowania. Do złożenia pudełka sugerujemy użyć kleju Wikol w celu jego wzmocnienia.

instrukcja składania insertu.

Poziom Trudności : 4 - Zaawansowany insert, do złożenia którego niezbędna będzie instrukcja. Posiada dużo elementów które mogą być podobne do siebie, dlatego zalecamy dokładne zapoznanie się z instrukcją.

Do złożenia w 60min

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Talisman: Kataklizm

179,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Colt Express: Szeryf i więźniowie

63,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Horror w Arkham Koszmar z Dunwich

179,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Kod QR

Menu