Trick Logic - Zestaw akcesoriów mix x10 szt.

0
- 0 opinii

TL018

New product

System kreatywnych płytek Trick Logic to świetna rozrywka dla każdego niezależnie od wieku i płci. Ilość gier, zabaw i sposobów ich wykorzys

More details

36,90 zł

- +

Dostępność: Na zamówienie do 5 dni
wiek graczyod 8 lat
liczba graczydla 1-90 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: angielskie
Wydawca: Trick Logic
 
Opis

System kreatywnych płytek Trick Logic to świetna rozrywka dla każdego niezależnie od wieku i płci. Ilość gier, zabaw i sposobów ich wykorzystania jest praktycznie nieograniczona! Można z nich budować lub układać jak kostki domina, bijąc rekordy na miarę "Domino Day" we własnym domu! Nic nie stoi na przeszkodzie aby różnokolorowe płytki układać jak puzzle, które po wywróceniu stworzą zaprojektowany wzór. Można nimi grać w gry zręcznościowe lub korzystając ze specjalnej planszy, zostać mistrzem strategii w "Jumper", "Five", "Swap", "Rooms" i wielu, wielu innych grach. Balansowanie planszą przy przeprowadzaniu kulki przez osobiście zaprojektowany labirynt pozwoli dodatkowo na trening mięśni, rozwój motoryki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.
 
Zabawa płytkami to sztuka wymagająca zręczności i kreatywnego myślenia! Wspomaga rozwój w zakresie percepcji przestrzeni i zdolności motorycznych. Wpływa na uspokojenie oraz polepszanie umiejętności koncentracji i panowania nad swoim ciałem. Płytki stanowią doskonały pretekst do wspólnej zabawy dzieci i młodzieży z rówieśnikami oraz rodzicami ucząc zachowań społecznych, utrwalając pewne normy i zwyczaje.
 
Materiałem użytym do produkcji płytek Trick Logic (o wymiarach: 50x25x5 mm) jest bezsęczne, starannie wyselekcjonowane drewno bukowe z certyfikatem FSC. Dodatkowo, jakość zapewniona jest ręcznym sortowaniem elementów. Doskonałe wyważenie i ustawienie środka ciężkości, pozwala na układanie bardzo skomplikowanych wzorów, natomiast wyszlifowane boki i kąty proste krawędzi umożliwiają pewne stawianie płytek na dowolnym z boków.

Prezentowany zestaw akcesoriów zawiera 4 sztuki schodów (o wymiarach: 60x25x60 mm), 4 sztuki mostów (o wymiarach: 100x25x5 mm) i 2 sztuki kołowrotków (o wymiarach: 60x25x65 mm). Elementy nie są lakierowane. Schody i mosty są przydatne przy układaniu wielopoziomowych przeplotów "węży". Kołowrotek umożliwia tworzenie ostrych zakrętów, zawracanie biegu "węża" oraz uruchamianie dodatkowego, ustawionego obok. Całość zapakowana jest w kartonowe pudełko, które ozdabia szata graficzna w stylu vintage.


Zawartość produktu:

  1. 4 schody
  2. 4 mosty
  3. 2 kołowrotki

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Trick Logic - Zestaw podstawowy 301 el. NATURALNE DREWNO (worek czerwony)
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
Do tego produktu dołączana jest czarno-biała instrukcja w języku polskim.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Trick Logic - Zestaw akcesoriów mosty x36 szt.

37,90 zł
Na zamówienie do 5 dni

Trick Logic - Zestaw dodatkowy 100 el. ŁOSOŚ

56,90 zł
Na zamówienie do 5 dni

Trick Logic - Zestaw dodatkowy 100 el. SELEDYN

56,90 zł
Na zamówienie do 5 dni

Trick Logic Zestaw akcesoriów kołowrotek x4 szt.

28,50 zł
Wysyłka w 24 godziny

Koszulki Mayday Games Magnum Copper 100 szt.

16,00 zł
Dostawa do 5 dni

Trick Logic - Zestaw dodatkowy 100 el. CIEMNY LAZUR

56,90 zł
Na zamówienie do 5 dni

Kod QR

Menu