Gelini, Nightlife

0
- 0 opinii

New product

Jest sobotni wieczór i wielu gości czeka na zewnątrz dyskoteki. Gracze, jako właściciele klubów, starają się kontrolować wejścia do nich i wpuścić tylu g

More details

45,50 zł

- +

Dostępność: wysyłka 24 godziny
czas gryponiżej 30 minut
wiek graczyod 7 lat
liczba graczydla 2-5 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: europejskie
 
Opis

Jest sobotni wieczór i wielu gości czeka na zewnątrz dyskoteki. Gracze, jako właściciele klubów, starają się kontrolować wejścia do nich i wpuścić tylu gości na swoje parkiety, ilu tylko mogą.

Każdy gracz posiada oczywiście wachlarz możliwości, który pozwoli mu zwiększyć zainteresowanie imprezą w jego klubie. Spróbuj wynająć popularną gwiazdę. Jej obecność z pewnością doda splendoru i rozgłosu twojej dyskotece. Kto nie chciałby się bawić na tej samej imprezie co znana celebrytka z telewizji? Wypuszczaj plotki o świetnych imprezach, odbywających się u ciebie. Takie informacje szybko rozejdą się po innych dyskotekach i kto wie, może goście stamtąd przyjdą do twojego klubu.

Gra kończy się, gdy jeden z graczy zapełni cały swój parkiet gośćmi (lub nawet go przepełni, jeśli ostatni goście nie mieszczą się w całości na parkiecie). Ten gracz wygrywa.

Zawartość produktu:

  1. 5 parkietów
  2. 56 żetonów
  3. 5 znaczników
  4. 1 kostka do gry
  5. instrukcja
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
Do tego produktu dołączana jest czarno-biała instrukcja w języku polskim.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Kod QR

Ostatnio przeglądane

Menu