Kroniki Archeo

0
- 0 opinii

New product

Przeżyj niezapomniane przygody w podróży dookoła świata!

More details

51,60 zł

- +

Dostępność: wysyłka 24 godziny
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 9 lat
liczba graczydla 2-4 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Przedstawiamy Wam grę, w której wspólnie z bohaterami książek Agnieszki Stelmaszyk wybierzecie się w niezapomnianą wyprawę dookoła świata!

Uczestnicy gry podróżują po całym świecie, odwiedzając różne niezwykłe miejsca. W trakcie podróży, przy pomocy kart "Pomocy" oraz żetonów "Zagadki" i "Niebezpieczeństwa", przeżywają liczne przygody i rozwiązują arcytrudne zagadki.

Podczas swojej tury każdy z graczy musi wykonać 3 lub 4 czynności:

 1.     Wykonać ruch - przesunąć swoją postać na sąsiadujące pole i jeśli znajduje się na nim żeton Zagadki albo Niebezpieczeństwa - wykonać zadanie
 2.     Odkryć żeton - aby wykonać zadanie gracz musi rzucić kostką oraz dodać bonusy wynikające z posiadanych kart Pomocy i statystyk postaci i osiągnąć rezultat wyższy od stopnia trudności rozwiązywanej Zagadki, czy Niebezpieczeństwa.
 3.     Dobrać nowe karty Pomocy - po wykonaniu zadania lub jeśli pole było puste należy odrzucić wykorzystane karty Pomocy i dobrać nowe, do 3.
 4.     Dołożyć nowy żeton na planszę - gracz dwukrotnie rzuca kością i w zależności od wyniku dokłada na planszę żeton Zagadki lub Niebezpieczeństwa


Po upływie dziesięciu tur gracze liczą zgromadzone punkty, sumując wartości z żetonów zebranych za wykonywanie zadań. Wygrywa ten, kto wykonał najwięcej najtrudniejszych zadań!

Zawartość pudełka:

 1.     plansza
 2.     kostka do gry
 3.     4 pionki
 4.     znacznik tury
 5.     4 karty postaci
 6.     50 kart pomocy
 7.     30 żetonów zagadek
 8.     10 żetonów niebezpieczeństw
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Kod QR

Ostatnio przeglądane

Menu