Race to Berlin

0
- 0 opinii

New product

Gra Race to Berlin przedstawia okres ostatnich miesięcy II wojny światowej w Europie. Na zachodzie, po lądowaniu w Normandii i wyparciu wojs

More details

106,00 zł

- +

Dostępność: wysyłka 24 godziny
czas gryok. 120-180 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 2 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Gra Race to Berlin przedstawia okres ostatnich miesięcy II wojny światowej w Europie. Na zachodzie, po lądowaniu w Normandii i wyparciu wojsk niemieckich z Francji, armie zachodnich aliantów stanęły nad granicami III Rzeszy, szykując się do forsowania Renu. Na wschodzie, potężna Armia Czerwona przygotowała się do ostatniej ofensywy, której celem była stolica hitlerowskich Niemiec, Berlin. Obu sojuszników czekał wyścig o ostateczne zwycięstwo. 

Gracze wcielają się w dowódców armii sowieckich i alianckich, rywalizujących o laury zdobywców stolicy III Rzeszy. Dodatkowo kierują oni armiami niemieckimi, stojącymi naprzeciw ich sojusznika (gracz kierujący Armią Czerwoną dowodzi wojskami niemieckimi na froncie zachodnim, gracz kierujący Aliantami Zachodnimi dowodzi wojskami niemieckimi na froncie wschodnim), których celem jest opóźnienie ich wojsk na drodze do Berlina. Oprócz tego gracze starają się zająć ważne strategicznie regiony Niemiec, mające stanowić w późniejszym okresie obszar administrowany przez wojska okupacyjne. 

Od wyniku wyścigu do Berlina zależy więc powojenny zakres stref okupacyjnych mocarstw – zwycięzców drugiej wojny światowej, mających wpływ na kształtowanie się układu sił w trakcie Zimnej Wojny. 

Zawartość produktu:

  1. 106 drewnianych bloczków
  2. 80 żetonów
  3. 4 kostki
  4. instrukcja
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Cry Havoc

245,90 zł
Na zamówienie - wysyłka do 5 dni

O mój zboże!

27,99 zł
Wysyłka w 24 godziny

Wyspa Skye

79,95 zł
Wysyłka w 24 godziny

Red7

29,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Wiek Pary

107,00 zł
Wysyłka w 24 godziny

La Granja

118,15 zł
Wysyłka w 24 godziny

Kod QR

Ostatnio przeglądane

Menu