Podboje. Śmierć króla. Tom 4

10856

New product

Czwarty tom cyklu przygodowo-fantastycznego rozgrywającego się w niezwykłym świecie wzorowanym na starożytnym Bliskim Wschodzie.

More details

28,66 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Komiks 18+
Tytuł serii: Podboje
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Sylvain Runberg
Rysunki: François Miville-Deschênes
Numer tomu: 4
Liczba stron: 48
Oprawa: miękka
Format: 21.6x28.5cm
ISBN: 9788328135550
 
Opis

"Czwarty i ostatni tom cyklu przygodowego-fantastycznego rozgrywającego się w świecie wzorowanym na starożytnym Bliskim Wschodzie. Szczęście odwróciło się od Scytów – przegrali ważną bitwę z Hetytami i musieli się schronić za murami miasta Mapulu. Co gorsza, z grona koczowniczej Hordy Żywych wyłamały się wojowniczki sarmackie, a na stronę hetycką przeszedł jeden z atlantydzkich czarowników. Przywódcy zdziesiątkowanych Scytów zastanawiają się, jak ocalić z pogromu resztki swych ludów. Czy w nowej sytuacji odnajdzie się kronikarka Thusia, której celem nie było opisywanie czynów Hordy, lecz zniszczenie jej jedności? Nadchodzi czas ostatecznej rozgrywki, w której o zwycięstwie mogą przesądzić nie tylko siły militarne i moce magiczne, ale także odwaga pojedynczych bohaterów!  

Opowieść napisał belgijski scenarzysta Sylvain Runberg (Konungowie, Millennium), a rysunki są dziełem kanadyjskiego grafika François Miville’a-Deschênes’a (Millenaire). Komiks tylko dla dorosłych! "

Menu