Na każdej karcie produktu podana jest informacja o dostępności produktu. Wyróżniamy następujące dostępności:

  • Dostępność: W magazynie
  • Dostępność: 3-5 dni roboczych
  • Dostępność: ok. 7 dni roboczych
  • Dostępność: 7-14 dni roboczych
  • Dostępność: 14-21 dni roboczych
  • Dostępność: ok. 30 dni roboczych
  • Dostępność: Przedsprzedaż 
  • Produkt niedostępny

Dostępność: W magazynie - produkt, który znajduje się na naszym magazynie i powinien zostać wysłany niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Jeżeli produkt zostanie zamówiony po południu powinien zostać wysłany następnego dnia roboczego. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę przez wybranego przewoźnika (zwykle 1-2 dni).

Dostępność: 3-5 dni roboczych - produkt nie znajduje się w naszym magazynie - czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu do naszego magazynu to 3 do 5 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę przez wybranego przewoźnika (zwykle 1-2 dni).

Dostępność: ok. 7 dni roboczych - produkt nie znajduje się w naszym magazynie - czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu do naszego magazynu to ok. 7 dni kalendarzowych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę przez wybranego przewoźnika (zwykle 1-2 dni).

Dostępność: 7-14 dni roboczych - produkt nie znajduje się w naszym magazynie - czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu do naszego magazynu, to 7 do 14 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę gry przez wybranego przewoźnika (zwykle 1-2 dni).

Dostępność: 14-21 dni roboczych - produkt nie znajduje się w naszym magazynie - czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu do naszego magazynu, to 14 do 21 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę gry przez wybranego przewoźnika (zwykle 1-2 dni).

Dostępność: 30 dni roboczych - produkt nie znajduje się w naszym magazynie - czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu do naszego magazynu, to ok. 30 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę gry przez wybranego przewoźnika (zwykle 1-2 dni).

Dostępność: Przedsprzedaż (zamówienie przedpremierowe) - produkt, który nie miał jeszcze swojej premiery bądź oczekuje na dodruk. Na stronie podana jest przewidywana data premiery/dodruku produktu.

  • Jeśli zamówiony towar zawiera taki status, wysyłka zamówienia (wszystkich zamówionych produktów) następuję w momencie premiery tego produktu.


Produkt Niedostępny - produkt niedostępny w naszym magazynie. Nie posiadamy żadnych informacji na temat terminu ponownej dostępności.