Komiks paragrafowy - Hokus i Pokus

New product

Komiks, w którym bohaterem jesteś Ty!

More details

29,95 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Wydanie: polskie
Wydawca: Fox Games
 
Opis

Domek z piernika, ubrana na czerwono dziewczynka, siedmioro dzieci, które zabłądziły w lesie. Brzmi znajomo? To tylko pozory, bo znane bajki powracają w zupełnie nowej odsłonie! Wciel się w Hokusa lub Pokus, wybierz swoje magiczne zwierzę i pomóż rozwiązać tajemnicę zniknięcia dwójki dzieci w zaczarowanym lesie.


Twój sukces zależeć będzie od decyzji, które podejmujesz, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!

Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.

Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy od wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, piratów, wilkołaków, wampirów, detektywów, superbohaterów i łowców nagród.

Menu