Clifton. Tom 2

New product

Drugi ze zbiorczych albumów kultowej serii opowiadającej o przygodach Cliftona – sławnego agenta MI5, a potem detektywa amatora! 

More details

69,08 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Tytuł serii: Clifton
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Bob De Groot, Bédu
Rysunki: Bédu
Numer tomu: 2
Liczba stron: 208
Oprawa: twarda
Format: 21.6x28.5cm
ISBN: 9788328126978
 
Opis

Drugi ze zbiorczych albumów kultowej serii opowiadającej o przygodach Cliftona – sławnego agenta MI5, a potem detektywa amatora! Publikacja zawiera cztery tomy: Matoutou-falaise, Klan McGregorów, Śmiertelny sezon i Pocałunek Kobry. Życie emerytowanego pułkownika Cliftona wydaje się niezwykle spokojne... Ale nic bardziej złudnego: nawet kiedy wąsaty detektyw amator wyjeżdża na wakacje, musi być przygotowany na wiadomość, że czeka na niego ważne zadanie, bo wszędzie czyhają szpiedzy i złoczyńcy. Czy to na Martynice, czy w Szkocji, czy w Londynie nie brakuje przygód, a dziarski emeryt bardzo chętnie podejmuje każde wyzwanie. I choć nie wszystko wychodzi mu najlepiej, można być pewnym, że wystawi się na największe niebezpieczeństwo, aby zwyciężyła sprawiedliwość... oraz zatriumfowały interesy tajnych służb Jej Królewskiej Mości.

Rysownikiem wszystkich historii zamieszczonych w tym albumie oraz scenarzystą trzech z nich jest słynny belgijski twórca Bédu (Bernard Dumont), autor bardzo popularnej w Polsce serii Hugo. 

Menu