Largo Winch tom 6

11820

New product

Szósty tom polskiego wydania zbiorczego zawiera albumy 15 i 16 serii: Troje oczu strażników Tao oraz Droga i cnotatworzące jedną zamkniętą opowieść.

More details

50,22 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Tytuł serii: Largo Winch
Wydawca: Kurc
Scenariusz: Jean Van Hamme
Rysunki: Philippe Francq
Numer tomu: 6
Liczba stron: 104
Oprawa: miękka
Format: 19.0x26.0 cm
ISBN: 9788394775384
 
Opis

Largo Winch to spadkobierca olbrzymiej fortuny Koncernu W. Krnąbrny miliarder w dżinsach, ale i w garniturze. Bardziej niż majątek liczy się dla niego wyzwanie i sprawdzenie się. 

Largo wypoczywa z dala od zgiełku świata. Tymczasem oddział lotniczy jego firmy negocjuje wejście na rynek chiński dzięki umowie joint venture z Tsai Industries z Hong Kongu. Winch wraca z urlopu, jednak najpierw musi spłacić dług honorowy zaciągnięty w nie do końca legalnych operacjach. Niegdyś z góry obiecał wykonanie każdej prośby. Czy nie postąpił pochopnie? Jakie zadanie będzie musiał wykonać? 

Świat Largo Wincha to nie tylko wielka finansjera, intrygi i podejrzane interesy na granicy prawa i w zaciszu gabinetów, ale również pościgi na lądzie i wodzie, strzelaniny, spiski, organizacje przestępcze, egzotyczne krajobrazy, luksusowe apartamenty oraz piękne kobiety i szarmanccy mężczyźni, nie do końca wzbudzający zaufanie. 

Na podstawie komiksu stworzono grę komputerową, nakręcono serial telewizyjny oraz dwa filmy kinowe. 

Szósty tom polskiego wydania zbiorczego zawiera albumy 15 i 16 serii: Troje oczu strażników Tao oraz Droga i cnotatworzące jedną zamkniętą opowieść.

Komiks twórcy Thorgala Jeana Van Hamme'a.

Menu