Monopoly

New product

Bestsellerowa gra rodzinna! Inwestuj mądrze swoje pieniądze.

More details

90,99 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gryok. 60-120 minut
wiek graczyod 8 lat
liczba graczydla 2-8 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Hasbro
 
Opis

W 1929 roku krach na nowojorskiej giełdzie rozpoczął ogólnoświatowy kryzys, który trwał aż do 1933 roku. Obok niekorzystnych implikacji wniósł on jednak jedną pozytywną rzecz dla... miłośników gier planszowych. W czasie jego trwania narodziła się gra legenda – "Monopoly"! Ilością odmian i różnych klonów bije rekordy popularności. Tym, co stanowi o jej popularności są bez wątpienia proste zasady i marzenie wielu ludzi – marzenie o bogactwie!

Gra jest niezwykle prosta. Gracze ustawiają swoje pionki na polu "start", rzucają kostkami i okrążają planszę, kupując i sprzedając nieruchomości znajdujące się na polach, na których stają. Jeżeli mają kartę własności jakiejś nieruchomości, to przeciwnik stając na takim polu musi uiścić właścicielowi należną opłatę (czynsz).

Sukces zależy od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. Gdyby jednak okazało się, że szczęście odwróciło się od ciebie możesz sięgnąć po pożyczkę hipoteczną i nadal uczestniczyć w grze. Zwycięzcą gry zostaje ostatni gracz, który nie zbankrutował.
 

Poczuj siłę pieniądza, spełnij swoje marzenia sięgając po "Monopoly"!

Zawartość pudełka:

 1. plansza do gry
 2. 8 pionków
 3. 28 kart "Własności"
 4. 6 kart "Szansa"
 5. 16 kart "Kasa Społeczna"
 6. zestaw banknotów
 7. 32 domy
 8. 12 hoteli
 9. 2 kostki
 10. szybka kostka
 11. instrukcja
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu