Kimono

New product

Kto wykaże się największą subtelnością i talentem?

More details

69,99 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 10 lat
liczba graczydla 2-4 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: HOBBITY.eu
 
Opis

Co 5 lat w Japonii organizowany jest niezwykły konkurs orientalnej sztuki elegancji, w którym mogą rywalizować wszystkie młode kobiety z Cesarstwa.

Po pokonaniu rywalek w poszczególnych prowincjach, ostatni etap rozgrywany jest pomiędzy finalistkami na dworze samego Cesarza. Aby zwyciężyć w konkursie i wkraść się w łaski władcy, młode kobiety muszą układać tkaniny z wyjątkową subtelnością i stworzyć najbardziej okazałe i oryginalne kimono. 

Ta pięknie ilustrowana gra autorstwa Hinaty Origuchi'ego pozwala graczom wcielić się w twórczynie tradycyjnego, japońskiego kimona. 

Gra Kimono jedynie pozornie wydaje się być prosta. Cóż trudnego bowiem jest w zbieraniu odpowiednich kart tak, aby pasowały do mojego wzoru? Otóż nawet samo zebranie odpowiednich kart nie będzie proste. Po pierwsze, każdy z Graczy będzie starał się zebrać elementy pasujące do jego wzoru, ponadto nie ma możliwości dowolnego dobierania kart. 

Ważnym istotnym elementem rozgrywki jest kolejność dobierania kart, a także to, że możemy w trakcie gry tworzyć kilka różnych kolekcji. Gra zapewni rozrywkę zarówno dla doświadczonych Graczy z uwagi na wiele różnych możliwości, jak i dla tych początkujących ze względu na prostą mechanikę i piękne wydanie.

Zawartość pudełka:

  1. 45 kart tkanin
  2. 28 guzików
  3. 7 kart akcesoriów
  4. 1 płócienny woreczek
  5. 4 karty młodych kobiet
  6. 1 instrukcja
  7. 1 plansza kakemono
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: 折口 日向 (Hinata Origuchi)
Miejsce w rankingu: Nie dotyczy
Ocena użytkowników: 6.34615 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Hand Management, Pattern Building, Set Collection
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Ostatnio przeglądane

Menu