Osadnicy: Królestwa Północy

New product

Osadnicy z trzech północnych królestw, poszukując możliwości dalszego rozwoju, wypływają w kierunku obcych lądów w nadziei na znalezienie nowych zasobów.

More details

122,00 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gryok. 60-90 minut
wiek graczyod 10 lat
liczba graczydla 1-4 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Portal
 
Opis

Osadnicy z trzech północnych królestw, poszukując możliwości dalszego rozwoju, wypływają w kierunku obcych lądów w nadziei na znalezienie nowych zasobów. Budują nowe konstrukcje, wykorzystują nadchodzące wydarzenia i przechytrzając przeciwników, torują sobie drogę do wielkości. Nie wiedzą, z kim będą musieli się zmierzyć; być może nawet z innym klanem ze swojego ludu. Ale nawet wtedy nie cofną się i zrobią to, co konieczne. Ich obecne ziemie są skromne, zasoby niewystarczające i muszą naprawdę ciężko pracować, aby zdobyć żywność i zasoby niezbędne do rozwoju!

O GRZE

Osadnicy: Królestwa Północy to gra karciana, w której gracze wcielają się w role przywódców jednego z sześciu klanów, z trzech różnych frakcji. Gra składa się z szeregu rund, podczas których gracze odkrywają nowe wyspy, konstruują nowe budynki, wymieniają surowce
i pływają do nowych lądów w celu ich podboju lub splądrowania, aby pozyskać więcej dóbr! Każda akcja przybliża klany do zostania najpotężniejszym imperium! Gra kończy się, gdy dowolny z graczy osiągnie 25 punktów zwycięstwa.

Celem gry jest posiadanie jak największej liczby Punktów Zwycięstwa (PZ ), uzyskiwanych poprzez rozwijanie swojego Klanu i wypływanie na nieodkryte Wyspy. W trakcie gry, gracze zdobywają Punkty Zwycięstwa z wykonywanych akcji, cech Lokacji oraz z Surowców i Lokacji posiadanych przez swój Klan. Gracz z największą liczbą na koniec gry zbudował najwspanialsze imperium i wygrywa grę!

Zawartość produktu:

 1. 220 kart
 2. ponad 130 drewnianych znaczników
 3. Plansza Wypraw
 4. Plansza Punktacji
 5. 16 żetonów Statków
 6. 5 Kafli Akcji
 7. 4 Kafle Klanów
 8. 11 żetonów Najeżdżania
 9. 5 żetonów Kolejności
 10. znacznik Pierwszego Gracza
 11. 2 żetony Mnożenia
 12. 21 żetonów Złota
 13. 6 znaczników Klanów
 14. 8 pionów akcji Klanu wraz z naklejkami
 15. instrukcja
 16. książeczka z wariantem solo
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Dodatki

Menu