Szarlatani z Pasikurowic + dodatek promocyjny z goodie box

New product

"Szarlatani z Pasikurowic" to familijna gra planszowa przeznaczona dla 2 do 4 graczy w wieku od 10 lat.

More details

149,00 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 10 lat
liczba graczydla 2-4 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: G3
 
Opis

"Szarlatani z Pasikurowic" to familijna gra planszowa przeznaczona dla 2 do 4 graczy w wieku od 10 lat. Zaproś rodzinę i przyjaciół, aby wspólnie zanurzyć się w bajecznie kolorowym świecie mikstur i eliksirów.

W Pasikurowicach odbywa się coroczny jarmark. Gracze wcielą się w jednego z tytułowych szarlatanów. W trakcie gry będą przygotowywać lecznicze mikstury. Muszą jednak mieć się na baczności — chwila nieuwagi to przepis na wybuch w kociołku! Wszyscy Szarlatani są niezwykle uzdolnieni, ale tylko jeden zostanie ogłoszony tym najlepszym.

Zasady i cel gry:

Celem rozgrywki jest warzenie jak najlepszych mikstur. Na początku rozgrywki, każdy z uczestników zabawy otrzymuje planszetkę, przedstawiającą kociołek oraz woreczek z początkowymi składnikami. Gra trwa dziewięć rund, podczas których, wszyscy gracze w tym samym czasie, losują składniki i dokładają je do swoich kociołków. Gracze sami decydują, kiedy chcą przerwać losowanie składników, muszą jednak uważać – jeśli wartość białych znaczników na planszy przekroczy siedem, to kociołek wybucha! 

Po tym, jak wszyscy gracze skończą losować składniki, następuje rozpatrywanie zawartości kociołków. Ważnym etapem jest kupowanie nowych składników do woreczków. Pozwala to na tworzenie coraz lepszych mikstur! Grę urozmaicają karty zmieniające zasady rozgrywki. Zwycięży gracz, który zdobędzie najwięcej punktów.

Zalety gry:

  • przepięknie kolorowa oprawa graficzna
  • proste do opanowania zasady rozgrywki
  • składniki mogą zmieniać swoje działanie, ponad 2000 możliwych kombinacji
  • bardzo wysoka regrywalność
  • doskonale się skaluje, idealna zarówno dla dwóch, trzech, jak i czterech graczy
  • wysokiej jakości wykonanie elementów
  • dodatkowy tryb rozgrywki dla zaawansowanych graczy

Do gry podstawowej dołączamy dodatek promocyjny z goodie box - WOLFGANG'S EXCHANGE OFFICE wraz polska instrukcją do niego.

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu