Pechowa Krowa

16899

New product

Co za zamieszanie! Stado krów wymknęło się z zagrody, a za nimi przez dziurę w płocie wydostało się też wiele koni, świń i owiec.

More details

32,99 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gryponiżej 30 minut
wiek graczyod 7 lat
liczba graczydla 3-6 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Muduko
 
Opis

Co za zamieszanie! Stado krów wymknęło się z zagrody, a za nimi przez dziurę w płocie wydostało się też wiele koni, świń i owiec.
Większość zwierząt pozwoliła się na szczęście grzecznie zagonić z powrotem. I właściwie wystarczyłoby już tylko przydzielić je do ich właścicieli.
Cel gry:
Niestety po 3 zwierzęta z każdego gatunku okazały się tak uparte, że najchętniej nikt by się do nich nie przyznawał w tej sytuacji na pewno będziecie podrzucać sobie nie tylko świnie!
Owce, świnie, konie i krowy uciekły z zagród! Przy ich rozdzielaniu spróbuj pozbyć się najbardziej upartych zwierząt po prostu podrzuć je innym.
Osiągniesz cel, zagrywając odpowiednio karty z ręki i zmuszając współgraczy do wzięcia kart przynoszących ujemne punkty.
Gra obejmuje 3 rundy. Każdy z graczy stara się mieć na końcu każdej rundy możliwie jak najmniej punktów ujemnych. Wygrywa ten, kto ma ich najmniej na koniec gry.
Uniwersalna, wesoła tematyka pasująca do każdego wieku.
Szalenie wciągająca gra karciana.
Proste zasady.
Gra z kategorii jeszcze raz!
Idealny tytuł dla fanów negatywnej interakcji.

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu