Batman - 9 - Drapieżne ptaki.

17000

New product

Dziewiąty tom przygód Batmana z linii wydawniczej DC Odrodzenie.

More details

26,99 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Tytuł serii: DC Odrodzenie
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Tom King
Rysunki: Lee Weeks, Tony S. Daniel
Liczba stron: 144
Oprawa: miękka
Format: 167x255 mm
ISBN: 9788328197985
Data wydania: 22 styczeń 2020
 
Opis

Dziewiąty tom przygód Batmana z linii wydawniczej DC Odrodzenie. Mroczny Rycerz odkrywa, że niedawne spotkania z Mister Freeze’em, KGBestią i innymi łotrami zostały zaaranżowane przez jedną osobę. Pingwin twierdzi, że za wszystkie sznurki pociąga Bane, człowiek, który złamał Nietoperza. Ale jak to możliwe, skoro Bane przebywa w odosobnieniu w Azylu Arkham i sam jest złamanym człowiekiem? Od poprzedniego spotkania z Batmanem jest pogrążony w niemal całkowitej katatonii.

Czy Bane popadł w ten stan, by celowo wprowadzić obrońcę Gotham w błąd i zyskać nad nim przewagę? A może Pingwin zwiódł Mrocznego Rycerza na manowce? Niezależnie od kosztów Batman nie spocznie, póki nie odkryje prawdy.

Uznany duet twórców – Tom King („Heroes In Crisis”, „Mister Miracle”) oraz Mikel Janín („Grayson”) – prowadzi Batmana ścieżkami, po których Mroczny Rycerz jeszcze nie kroczył. W dodatkowej historii ujawniamy tajemnice Alfreda w opowieści napisanej przez Toma Taylora („Injustice”), a zilustrowanej przez Ottona Schmidta („Green Arrow”).

Menu