Harry Potter: Hogwarts Battle - Defence Against the Dark Arts (edycja polska) + Zestaw 4 kart

17112

New product

Dynamiczny pojedynek czarodziejów

More details

79,95 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 11 lat
liczba graczydla 2 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Rebel
 
Opis

Dynamiczna, dwuosobowa karcianka oparta na budowaniu talii, stworzona na podstawie gry Harry Potter: Hogwarts Battle. Tym razem nie będziemy wspólnie walczyli ze złem atakującym Hogwart, a stawali w szranki z drugim czarodziejem w ramach praktycznych zajęć z Obrony przed Czarną Magią. Aby wygrać, musimy trzykrotnie rozbroić naszego przeciwnika.

Na czym to polega?

W pojedynku czarodziejów gracze naprzemiennie będą zagrywali karty, które pozwolą nie tylko atakować przeciwnika, ale również rozbudowywać talię i czynić ją coraz mocniejszą. Przydadzą nam się nie tylko zaklęcia ofensywne, ale również te związane ze skuteczną obroną przed poczynaniami drugiego czarodzieja. 

Dlaczego pokochasz tę grę? 

  • Defence Against the Dark Arts to wersja w pełni dostosowana do potrzeb i możliwości dwóch graczy. Zamiast współpracy mamy tutaj do czynienia z emocjonującym pojedynkiem dwóch czarodziejów.
  • Dzięki prostym zasadom gra doskonale nadaje się także dla tych osób, które do tej pory nie miały zbyt wielkiej styczności z planszówkami. To również doskonałe wprowadzenie do systemu budowania własnych talii. 
  • Design gry nawiązujący do Klubu Pojedynków z drugiej części serii, z pewnością zachwyci niejednego fana Harry’ego Pottera. Gracze ścierają się na tym samym podeście, na którym w pamiętnej scenie Severus Snape jednym zaklęciem pokonał Gilderoya Lockharta. 

Hej! Kupując grę u nas dodatkowo otrzymasz rozszerzenie ze Zgredkiem i Złotym zniczem. Oferta ważna wyłącznie do wyczerpania zapasu.

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Kami Mandell, Andrew Wolf
Miejsce w rankingu: 2015
Ocena użytkowników: 7.35571 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Card Drafting, Deck, Bag, and Pool Building, Take That
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Menu