Sherlock Holmes Society - 4 - Skażenie

18101

New product

Czwarta część opowieści o walce Sherlocka Holmesa z organizacją dążącą do wywołania apokalipsy w Zjednoczonym Królestwie.

More details

24,16 zł

Dostępność: produkt niedostępny
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Sylvain Cordurié
Rysunki: Ronan Toulhoat
Numer tomu: 4
Liczba stron: 56
Oprawa: miękka
Format: 216x285 mm
ISBN: 9788328196858
Data wydania: 15 kwiecień 2020
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis

Czwarta część opowieści o walce Sherlocka Holmesa z organizacją dążącą do wywołania apokalipsy w Zjednoczonym Królestwie. Detektyw musi się przedostać przez opanowany przez zombie Londyn do budynku, w którym nadal bronią się siły rządowe. Sherlock wie, że tylko wspólnie z żołnierzami oraz szalonym panem Hyde’em zdoła odnaleźć ludzi odpowiedzialnych za skażenie miasta. Tylko czy w obliczu tak olbrzymiej katastrofy jakiekolwiek działania mają jeszcze sens? W każdej chwili zaraza może się rozlać poza stolicę i zniszczyć całe królestwo... Ostatni album miniserii nie jest końcem przygód Holmesa, bo dopiero teraz w głowie genialnego detektywa powstaje rewolucyjny pomysł stworzenia własnej grupy zrzeszającej bohaterów gotowych stawić czoło każdemu, także nadnaturalnemu, przeciwnikowi!

Opowieści o Holmesie są pisane przez doświadczonego francuskiego scenarzystę Sylvaina Corduriégo, współautora wielu serii fantastycznych i historycznych. Rysownikiem tego tomu jest Francuz Ronan Toulhoat, który zdobył duże uznanie docenianymi przez czytelników seriami takimi jak średniowieczny kryminał "Le Roy des Ribauds" czy historia alternatywna II wojny światowej – "Block 109".

Menu