B.B.P.O. - Piekło na Ziemi, tom 4.

19382

New product

Czwarty tom nowego cyklu Piekło na Ziemi.

More details

82,95 zł

Dostępność: produkt niedostępny
Komiks 18+
Tytuł serii: B.B.P.O.
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Mike Mignola, John Arcudi, Cameron Stewart, Chris Roberson
Liczba stron: 420
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
ISBN: 9788328141162
Data wydania: 12 sierpień 2020
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis

Kolejny tom zakrojonych na ogromną skalę działań agentów Biura Badań Paranormalnych i Obrony, którzy chronią ludzkość przed wrogami nie z tego świata.
BBPO wciąż broni Ziemi przed apokaliptycznymi monstrami Ogdru Hem. Walki toczą się od Japonii po Amerykę. Kate Corrigan zostaje opętana. Profesor O’Donnell okazuje się przydatny nie tylko w archiwum, ale też w bezpośrednim starciu z potworami. Johann prowadzi agentów na krwawe wyprawy po spustoszonych ziemiach. Howards odkrywa kolejne sekrety swej hiperborejskiej przeszłości. Pojawiają się również nowe pierwszoplanowe postaci wśród pracowników BBPO. Agentka terenowa Ashley Strode pomaga wiekowemu egzorcyście wygnać demona, dzięki czemu poznaje tajemne rytuały i zyskuje moc przechodzenia do świata duchowego. Wiedza ta przyda się jej w dalszej walce z piekielnymi istotami. Zobaczymy też pierwszą odważną akcję nastoletniego Hellboya!

Twórcą pomysłu serii i jej współscenarzystą jest Mike Mignola, autor cyklu „Hellboy”. John Arcudi od lat jest głównym scenarzystą „BBPO”. Rysunki są dziełem kilku autorów, m.in. Laurence’a Campbella, grafika znanego z takich komiksów jak „Punisher” czy „Mroczna wieża”.

Menu