Robinson Crusoe: Skrzynia Skarbów

20024

New product

Do Skrzyni Skarbów dotarli tylko najwytrwalsi poszukiwacze, a ty jesteś jednym z nich! Poznaj nowe Postaci i zyskaj Załogantów, zdobądź dodatkowe rodzaje pożywienia, zyskaj bonusowe ulepszenia, karty Cech, Tajemnic i Wydarzeń.

More details

89,95 zł

- +

Dostępność: W magazynie
wiek graczyod 10 lat
liczba graczydla 1-4 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Portal
 
Opis

"Słychać było tylko miarowe dźwięki łopaty wbijanej w rozmiękłą ziemię. Rozmyte światło latarni stojące obok głębokiej na metr dziury ukazywało zarys umięśnionego mężczyzny w koszuli o podwiniętych rękawach.

Zaczął siąpić deszcz. Kopiący nie przejął się nim ani trochę. Wbijał łopatę coraz głębiej. Łup! Nagle narzędzie natrafiło na opór, a źrenice poszukiwaczy się rozszerzyły. Wszyscy rzucili się w kierunku znaleziska i zaczęli rozkopywać ziemię gołymi rękami. Znaleźli ją! Zaginiona przed laty Skrzynia Skarbów ukazała swoje ciężkie, zmurszałe wieko..."

Do Skrzyni Skarbów dotarli tylko najwytrwalsi poszukiwacze, a ty jesteś jednym z nich! Poznaj nowe Postaci i zyskaj Załogantów, zdobądź dodatkowe rodzaje pożywienia, zyskaj bonusowe ulepszenia, karty Cech, Tajemnic i Wydarzeń.
W pudełku znajdziesz pięć scenariuszy fanowskich i autorskich, niedostępnych w podstawowej wersji gry i wcześniejszych dodatkach.
Zmierzysz się z okrutnymi kłusownikami, podążysz śladami doktora Livingstone'a, wsiądziesz do Wehikułu Czasu, przeżyjesz przygodę w Nibylandii i wyruszysz na poszukiwania na Wyspie Skarbów. Ostatnie dwa z tych scenariuszy, to czysta beztroska zabawa, na którą czekają przede wszystkim dzieci.

Zawartość pudełka:

 1. 7 kart Bestii
 2. 14 kart Przygód Łowczego
 3. 9 kart Szklanych Pomysłów
 4. 6 kart Załogantów
 5. 8 Zaprojektuj własne karty
 6. 7 kart Wydarzeń
 7. 12 kart Tajemnic
 8. 9 kart Przeszukania plaży
 9. 9 kart Sekretnych cech
 10. 10 kart Cech
 11. 1 karta Psa łowczego
 12. Rzeźbione znaczniki Pożywienia
 13. postaci Gracza i Żeglarza z kartami i pionami
 14. Scenariusze:
 15. Śladami Doktora Livingstone'a
 16. Wehikuł Czasu
 17. Wyspa Skarbów junior
 18. Przygoda w Nibylandii junior
 19. 3 tekturowe Lunety
 20. 13 żetonów Odkryć
 21. 1 kafelek Ogrodu
 22. 1 kafelek Zagrody
 23. 1 kafelek Wulkanu
 24. 4 kafelki Ulepszenia Schronienia
 25. instrukcja
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie (Edycja Gra Roku)
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu