Architekci Zachodniego Królestwa: Wiek Rzemieślników

20026

New product

W rozszerzeniu Architekci Zachodniego Królestwa: Wiek Rzemieślników niegdysiejsi czeladnicy powracają do miasta jako mistrzowie rzemiosła, wyposażeni w wiedzę, doświadczenie i nowatorskie narzędzia.

More details

79,95 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze I kwartał 2022
czas gryok. 60-90 minut
wiek graczyod 12 lat
liczba graczydla 1-6 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Portal
 
Opis

W rozszerzeniu Architekci Zachodniego Królestwa: Wiek Rzemieślników niegdysiejsi czeladnicy powracają do miasta jako mistrzowie rzemiosła, wyposażeni w wiedzę, doświadczenie i nowatorskie narzędzia. Dom Gildii wypełnia gwar zachwytów i ożywionych dyskusji! Podczas gdy część uczniów spędza czas na przyswajaniu nowych umiejętności, inni pod czujnym okiem mistrzów upiększają budynki miasta licznymi zdobieniami,począwszy od złotych gobelinów po witraże. Ale nie dajcie się zwieść błyskotkom i innym fantazyjnym towarom. Nie wszystko złoto, co się świeci.
 

 • Dodatek do Architektów Zachodniego Królestwa umożliwiający grę dla 6 graczy, wprowadzający rzemieślników liczących się za 2 zwykłych robotników, a także nowe karty pomocników i budynków
 • 2 nowe akcje wytwarzania zdobień i narzędzi dzięki nakładce na planszę domu gildii, pozwalające na uzyskanie dodatkowych zdolności, natychmiastowych korzyści i punktów zwycięstwa
 • Drugie strony plansz gracza oferujące nowe unikatowe zdolności i początkowe wartości

Zawartość pudełka:

 1. 2 pomarańczowe znaczniki Gracza
 2. 20 pomarańczowych Robotników
 3. 6 Rzemieślników (w 6 kolorach)
 4. 1 karta Nakładki Czarnego Rynku
 5. 1 plansza Domu Gildii
 6. 12 kart Budynków
 7. 24 karty Rzemiosła
 8. 12 kart Pomocników
 9. 6 kart Pomocy Gracza
 10. 2 dwustronne plansze Gracza
 11. 1 notatnik
 12. 1 instrukcja

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Architekci Zachodniego Królestwa
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to Przedsprzedaż - wysyłka po premierze I kwartał 2022 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu