Folded Space: organizer do gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

20060

New product

Folded Space: organizer do gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie wraz z dodatkami Cieniste Ścieżki, Złoczyńcy z Eriadoru i Dwellers in Darkness

More details

129,95 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. III/IV kwartał 2020
 
Opis

Folded Space: organizer do gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie wraz z dodatkami Cieniste Ścieżki, Złoczyńcy z Eriadoru i Dwellers in Darkness. Konstrukcja zapewnia efektywne magazynowanie, jak i ułatwia rozgrywkę. Wiele tac może być wykorzystywanych podczas gry, przyśpieszając rozstawianie i składanie komponentów. Instrukcja i plansza wykorzystywane są jako przykrywka tac.

Organizer pomieści karty w koszulkach.

Ten produkt składa się z płaskiego tekturowego opakowania zawierającego 9 arkuszy wykonanych z materiału Evacore. Wymaga on złożenia, jest ono proste, jednakże wymaga użycia kleju PVA (np. wikol). Szczegółowa instrukcja w jęz. angielskim jest dołączona do organizera, można ją również pobrać ze strony producenta klikając tutaj.


Ogólne zasady montażu producent objaśnia pod tym adresem.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. III/IV kwartał 2020 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Menu