Folded Space: organizer do gry Root

20098

New product

Folded Space: organizer do gry Root wraz z dodatkami Plemiona Rzeczne, The Underworld, The Exiles & Partisans Deck, The Vagabond Pack i Resin Clearing Markers

More details

57,95 zł

- +

Dostępność: W magazynie
 
Opis

Folded Space: organizer do gry Root wraz z dodatkami Plemiona Rzeczne, The Underworld, The Exiles & Partisans Deck, The Vagabond Pack i Resin Clearing Markers. Konstrukcja zapewnia efektywne magazynowanie, jak i ułatwia rozgrywkę. Wiele tac może być wykorzystywanych podczas gry, przyśpieszając rozstawianie i składanie komponentów. Instrukcja i plansze wykorzystywane są jako przykrywka tac.

Ten produkt składa się z płaskiego tekturowego opakowania zawierającego 4 arkusze wykonane z materiału Evacore. Wymaga on złożenia, jest ono proste, jednakże wymaga użycia kleju PVA (np. wikol). Szczegółowa instrukcja w jęz. angielskim jest dołączona do organizera, można ją również pobrać ze strony producenta klikając tutaj.


Ogólne zasady montażu producent objaśnia pod tym adresem.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: lub Root Second Edition + upgrade pack.

Menu