Horror w Arkham: Wśród mrocznych fal

20153

New product

Wśród Mrocznych Fal to duże rozszerzenie do gry Horror w Arkham (3. edycja), które zmusi was do opuszczenia Arkham i podróży ku innym nieszczęsnym miasteczkom Massachusetts.

More details

184,95 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gryok. 120-180 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 1-6 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Galakta
 
Opis

Popłyniemy do rafy i zanurzymy się w czarną otchłań, dotrzemy do usianego kolumnami miasta Cyklopów Y’ha-nthlei i w tej siedzibie Morskich Istot będziemy mieszkać w chwale i wspaniałościach na wieki.

   —H.P. Lovecraft, Widmo nad Innsmouth


Zimne morskie fale roztrzaskują się o wybrzeża Nowej Anglii a gęsta mgła napływa od strony zatoki, spowijając ukryte w zakamarkach ciemności osady rybackie. Mroczne cienie czają się w przybrzeżnych wodach, dziwne światła suną głęboko pod powierzchnią Atlantyku a bladzi wieśniacy znikają gdzieś z niepokojącą regularnością. Wygląda na to, że Arkham to nie jedyne miasto borykające się z dziwnymi zajściami…

Wśród Mrocznych Fal to duże rozszerzenie do gry Horror w Arkham (3. edycja), które zmusi was do opuszczenia Arkham i podróży ku innym nieszczęsnym miasteczkom Massachusetts. Dwa nowe, dwustronne kafelki dzielnic pozwolą wam zwiedzić tajemnicze Kingsport i Innsmouth, a nowe kafelki tajemnic umożliwiają wyruszenie nawet poza ich granice, by zbadać samą Diabelską rafę czy dziwny, wysoki dom. Towarzyszyć w tym przedsięwzięciu będzie wam ośmiu nowych badaczy, wśród których znajdują się między innymi Pete „Włóczęga”, listonoszka Stella Clark, czy religijna szefowa kuchni Zoey Samaras. 

Cele badaczy są jasno wytyczone w ramach czterech zupełnie nowych scenariuszy, stawiających ich oko w oko z okropnościami czającymi się wśród oceanicznych głębin. Dzięki ponad 150 nowym kartom wydarzeń i spotkań, nowym kartom atutów, potworów i spotkań oraz mechanice rozprzestrzeniającej się grozy, Wśród Mrocznych Fal to prawdziwy, skrywany w głębinach, bluźnierczy skarb, zachęcający do zagłębienia się w jedne z najznamienitszych historii rodem z Mitologi Cthulhu. 

Przerażające księżycowe bestie, łuskowate istoty z głębin czy przeklęci śniący – nowe niebezpieczeństwa czyhają na was w każdym scenariuszu, jednak potwory to nie jedyne zagrożenie, z którym przyjdzie się Wam mierzyć. W tym dodatku poznacie czym jest prawdziwa trwoga i horror, kiedy włączycie do gry nowe karty i żetony grozy - wasza opieszałość będzie miała jeszcze dotkliwsze i bardziej grobowe konsekwencje niż do tej pory. Nieważne, czy groza dopadnie was w Arkham, Kingsport, czy Innsmouth, scenariusze z rozszerzenia Wśród Mrocznych Fal postawią was w obliczu niebezpiecznych i przerażających spotkań, poddając waszą poczytalność najcięższej próbie…

Słyszeliście swe imiona niesione złowrogim szeptem pośród ciężkiej jak grobowy całun mgły. Doświadczyliście niepokoju zapuszczającego korzenie w umysłach mieszkańców tego miasteczka. Natrafiliście na w pół zjedzone truchła w zatęchłych od obrzydliwej wilgoci dokach. Najwyższy czas dostać się na prom i wyruszyć w podróż, by odkryć, co takiego dzieje się w okolicach Innsmouth oraz Kingsport. Któż może wiedzieć, jaka groza czai się pod niespokojnymi, ciemnymi falami niezbadanego oceanu?

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Horror w Arkham 3. Edycja
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu