Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel
Odmęty grozy Przygodowe Rebel

Odmęty grozy

liczba graczy 3-6 graczy
wiek graczy od 14 lat
czas gry ok. 120 - 240 minut
czas gry wydanie polskie

Groza na pełnym morzu

249,99 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 2-3 dni robocze od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (23)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Parowiec Atlantica płynie do Bostonu, ale za statkiem podąża mroczny cień, skrywający się pod falami. Twoi współpracownicy wydają się dziwnie zagubieni i wpatrują się w morze z cichą, rozpaczliwą tęsknotą. Gdy zasypiasz, nękają Cię niepokojące koszmary o mrocznych głębinach. Budzi Cię krzyk - na statku ktoś został zamordowany!

Odmęty grozy to rozbudowana, angażująca gra planszowa z motywem zdrajcy, gdzie uczestnicy nie mogą ufać sobie nawzajem, a mimo to muszą uparcie dążyć do wskazanego celu. Przesiąknięta klimatem rodem z twórczości H.P. Lovecrafta, pełna unikatowych postaci z ciekawymi historiami, rozgrywka zapewnia mnóstwo emocji i zmusza graczy do nieustannego analizowania sytuacji i podejmowania ryzyka. Choć dowodzą wspólnie, muszą zachować czujność i wykazać się dużym sprytem, aby uratować statek przed pójściem na dno.

W pudełku znajdziecie dużą planszę z planem parowca Atlantica.

Na czym to polega?

W głębinach Oceanu Atlantyckiego czai się rój niebezpiecznych istot, które przyjęły za cel zatopienie parowca. Ich sługi, przybierające ludzką postać hybrydy, przeniknęły na pokład. W każdej rozgrywce w Odmęty grozy przynajmniej jedna osoba wciela się w rolę takiej istoty, której zadaniem będzie sabotowanie wysiłków innych graczy.

Wszyscy uczestnicy, niezależnie czy są ludźmi, czy też zdradzieckimi hybrydami, mają dostęp do czterech kluczowych zasobów statku. Umiejętne zarządzanie nimi jest niezwykle istotne z punktu widzenia zwycięstwa i porażki, ale też dla odkrycia, kto jest kim. Podczas gdy ludzie będą się starali dbać o zachowanie zasobów, hybrydy będą subtelnie, acz skutecznie je uszczuplać. Jednak gdy nadejdzie czas kryzysu, trudno będzie ocenić, do czego dążą poszczególne osoby!

W kluczowych momentach gracze będą musieli wspólnie stawić czoła niebezpieczeństwu. Czekają na nich wyzwania, które mogą narazić pasażerów oraz testy umiejętności, podczas których sabotażyści mogą dodatkowo utrudniać zwycięstwo.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • To rozbudowana, wielowymiarowa gra pełna ważnych decyzji, a jednocześnie zachwycająca klimatem. Wewnątrz znajdziemy wielką mapę statku parowego, 10 postaci z unikalnymi historiami, a także estetycznie wykonane figurki potworów.
 • Podczas rozgrywki uczestnicy mają okazję wcielić się w niesymetryczne role. Jeśli pozostaniemy ludźmi, będziemy musieli skutecznie zarządzać zasobami, odkrywając jednocześnie tożsamość zdrajców. Gdy przypadnie nam rola hybrydy, czeka nad nie lada wyzwanie, by sabotować statek, nie dając się rozpoznać jako wróg.
 • Gra czerpie garściami z twórczości H.P. Lovecrafta, jednocześnie eksplorując jej mniej znane obszary. Klimat grozy jest tu ciężki i wyraźny, a uczestnicy będą mieli okazję spotkać potwory, które na co dzień spoczywają ukryte w morskich głębinach.
 • Odmęty grozy zbudowane zostały na kanwie planszowego hitu Battlestar Galactica i były konsultowane z jego autorem. Mamy zatem doskonałą mechanikę, która zachwyciła graczy na całym świecie, wzbogaconą o zupełnie nowe elementy strategiczne i zachwycającą nowym, wciągającym klimatem.Zawartość pudełka:

 1.     instrukcja
 2.     kompendium zasad
 3.     plansza z 4 wskaźnikami zasobów
 4.     22 plastikowe figurki potworów
 5.     10 arkuszy postaci
 6.     3 arkusze pomocy zdrajcy
 7.     6 arkuszy pomocy graczy
 8.     10 pionków postaci
 9.     żeton aktywnego gracza
 10.     4 znaczniki zdrajcy
 11.     9 żetonów pasażerów
 12.     kość ośmiościenna
 13.     żeton podróży
 14.     żeton rytuału
 15.     14 kart lojalności
 16.     70 kart Mitów
 17.     2 karty tytułów
 18.     20 kart zaklęć
 19.     20 kart nawigacji
 20.     20 kart przedmiotów
 21.     9 kart uszkodzeń statku
 22.     10 kart wyczynów
 23.     126 kart umiejętności
Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas