Zguba.
Dostawa (Odbiór w punkcie DPD Pickup)
już od 9,99 zł.
Sprawdź opcje dostawy
„Zdarzyło się to kilka lat temu, pewnego zwyczajnego dnia przy plaży. Niewiele się działo. Jak zwykle niestrudzenie uzupełniałem swoją kolekcję kapsli i bez szczególnego powodu przystanąłem, by spojrzeć w górę. Wtedy pierwszy raz zobaczyłem tę rzecz”.
Tak zaczyna się opowieść o chłopcu i „rzeczy”, która swoim wyglądem nie przypomina ono zupełnie niczego. Chłopiec szybko orientuje się, że tajemnicze stworzenie się zgubiło i postanawia mu pomóc. Czy uda się znaleźć miejsce, do którego „rzecz” będzie pasować?
„Zguba” to kolejny popis zachwycającej wyobraźni i niesamowitego talentu Shauna Tana, autora głośnych „Opowieści z głębi miasta, „Przybysza”, czy „Regulaminu na lato”, laureata prestiżowej nagrody im. Astrid Lindgren za twórczość dla dzieci i młodzieży. Na podstawie „Zguby” Tan zrealizował nagrodzony Oscarem film animowany.
DODATKOWE INFORMACJE
- Wydawca
- Kultura Gniewu
- Tytuł serii:
- Zguba
- Scenariusz:
- Shaun Tan
- Rysunek:
- Shaun Tan
- Oprawa:
- twarda
- Liczba stron:
- 32
- Format:
- 235x310 mm
- Data ukazania się:
- 2021