Everdell: Newleaf (edycja polska) Przedsprzedaż Rebel

Everdell: Newleaf (edycja polska)

liczba graczy 1-4 gracza
wiek graczy od 13 lat
czas gry ok. 60-90 minut
czas gry wydanie polskie
184,95 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. ok. II połowa 2022.

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Odwiedź Newleaf, zobacz zabytki i weź udział w atrakcyjnych wydarzeniach!

Pierwsza metropolia w krainie Everdell, Newleaf, rozrasta się w oczach, stając się głównym ośrodkiem nowych idei! To tutaj otwarto pierwszą stację kolejową, dzięki której do tętniącej życiem krainy będą napływali podróżni. Skorzystaj z okazji, by przyciągnąć ich do siebie, dokonuj rezerwacji, korzystaj z biletów i spraw, że to Twoja osada przyniesie chwałę całej krainie!

Newleaf to rozszerzenie do gry Everdell, wprowadzające nowy element planszy: stację kolejową! Dzięki niej naszą krainę będą mogli odwiedzać wybredni goście, którzy przyniosą punkty zwycięstwa tym, którzy spełnią ich wymagania. Zestaw zawiera również nowe stworzenia i budowle, właściwie metropolii, oraz cele związane z intensywnym rozwijaniem miast. Nie mogło zabraknąć również kolejnych rodzajów robotników! Tym razem do gry dołączają nietoperze, koty, ślimaki oraz pszczoły wraz z odpowiadającymi im żabimi ambasadorami i króliczymi podróżnikami.

Czym jest Everdell? 

To dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością. To również gra bardzo wielu możliwości, która zmienia się z każdą partią: na raz wykorzystujemy tylko niewielką część komponentów, a zmienne układy na planszy gwarantują stopniowe odkrywanie różnorodnych strategii.

Zawartość pudełka:

 1. plansza stacji Newleaf
 2. 59 kart stworzeń i budowli
 3. 32 kart gości
 4. 9 kart wydarzeń specjalnych
 5. 3 kart lasu
 6. 6 żetonów biletów
 7. 18 żetonów wagonów
 8. 2 żetony wydarzeń podstawowych
 9. 18 złotych żetonów użycia
 10. 6 żetonów „6 punktów”
 11. 6 żetonów rezerwacji
 12. materiałowy woreczek
 13. 6 nietoperzy
 14. 6 kotów
 15. 6 pszczół
 16. 6 ślimaków
 17. 4 żabich ambasadorów
 18. 4 króliczych podróżników
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. II połowa 2022 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Produkt został dodany