Everdell: Mistwood (edycja polska) Przedsprzedaż Rebel

Everdell: Mistwood (edycja polska)

liczba graczy 1-4 gracza
wiek graczy od 13 lat
czas gry ok. 60-90 minut
czas gry wydanie polskie
184,95 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. ok. II połowa 2022.

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Czy odważysz się wejść do lasu?

W ponurych ostępach Mistwood sprytna i nikczemna Nightweave z pomocą pajęczej armii planuje przejęcie doliny Everdell. Zanurz się w lepkiej sieci spisków i zmierz się z nią w grach jedno- i dwuosobowych, a także rekrutuj historyczne postaci takie jak wielki Corrin Evertail! 

Rozszerzenie Mistwood wprowadza Nightweave: pajęczą przeciwniczkę, z którą będziemy walczyć w rozgrywkach jedno- i dwuosobowych. Oprócz tego w zestawie znajduje się 10 zupełnie nowych legendarnych kart, 5 kart bohatera Everdell, Corrina Evertaila, a także specjalne wersje farm, które odzwierciedlają aktualną porę roku. Nie mogło zabraknąć również nowych rodzajów robotników! Tym razem do gry dołączają gronostaje, świnie, motyle oraz pająki wraz z odpowiadającymi im żabimi ambasadorami i króliczymi podróżnikami.

Czym jest Everdell? 

To dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością. To również gra bardzo wielu możliwości, która zmienia się z każdą partią: na raz wykorzystujemy tylko niewielką część komponentów, a zmienne układy na planszy gwarantują stopniowe odkrywanie różnorodnych strategii.

Zawartość pudełka:

 1. 2 plansze Nightweave
 2. 13 żetonów pajęczyny
 3. 1 żeton pór roku
 4. 1 duże stworzenie
 5. 12-ścienna kość
 6. 10 nowych legendarnych kart
 7. 5 kart Corrina Evertaila
 8. 8 nowych kart farm
 9. 74 karty Nightweave
 10. 6 gronostajów
 11. 6 świń
 12. 6 motyli
 13. 6 pająków
 14. 4 żabich ambasadorów
 15. 4 króliczych podróżników
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. II połowa 2022 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Produkt został dodany