Nowość

Star Wars - Łowcy nagród. Cel Valance

23266

New product

28,95 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. 24 listopada 2021
Tytuł serii: Star Wars (Egmont)
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Ethan Sacks
Rysunki: Paolo Villanelli
Liczba stron: 136
Oprawa: miękka
Format: 167x255 mm
Data wydania: 2021
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis

Nowa seria ze świata Gwiezdnych Wojen oryginalnie wydawana przez Marvela od 2020 roku.
Mając cenny ładunek i wyznaczoną nagrodę za swoją głowę, Valance musi się zwrócić do jedynej osoby, której ufa. Ale Klan Niepokonanych wysłał za nim wyjątkową i śmiertelnie groźną parę łowców. 4-LOM i Zuckuss to połączona przebiegłość, przed którą nie ucieknie nikt w galaktyce! Ranny i ścigany Valance spotyka się z byłą ukochaną w tajnej rebelianckiej bazie – ale 4-LOM i Zuckuss są coraz bliżej i mają do dyspozycji armię droidów bojowych z czasów wojen klonów! Wykonując rozpaczliwy manewr, by przeżyć, Valance naraża się na gniew piratów z Zewnętrznych Rubieży... i znajduje się na kursie kolizyjnym ze swoim dawnym rywalem Dengarem! Z kolei na lesistej planecie Malastare Bossk z łowcy zmienia się w zwierzynę!

Autorami serii są amerykański scenarzysta Ethan Sacks („Star Wars: Galaxy’s Edge”, „Star Wars: Allegiance”, „Old Man Hawkeye”) i włoski rysownik Paolo Villanelli („Star Wars: Lando – Double or Nothing”, „Star Wars: Jedi Fallen Order – Dark Temple”).

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: STAR WARS: BOUNTY HUNTERS #6–11.

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. 24 listopada 2021 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Menu