Nowość

Fortnite x Marvel. Wojna zerowa - 1/2022

26666

New product

9,95 zł

Dostępność: produkt niedostępny
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Sergio Davíla
Numer tomu: Donald Mustard, Christos Cage
Liczba stron: 32
Oprawa: miękka
Format: 170x260 mm
Data wydania: 2021
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis

Tego lata fani Marvela i Fortnite mogą szykować się na kolejną, międzywymiarową bitwę z miniserią „FORTNITE X MARVEL: WOJNA ZEROWA”, która zadebiutuje już w czerwcu br.

Składający się z pięciu zeszytów komiksowy crossover jest wynikiem współpracy między wydawnictwem Marvel i odpowiedzialnym za Fortnite studiem Epic Games. Każdy zeszyt będzie zawierał kod, pozwalający odblokować cyfrowe przedmioty w grze Fortnite.

Czytelnicy będą mogli śledzić losy mieszkańców Wyspy uwięzionych w pozornie niekończącej się wojnie, a jedyną rzeczą, zdolną przeważyć szalę na korzyść którejś ze stron, okaże się skrystalizowany fragment punktu zerowego zagubiony w uniwersum Marvela. Spider-Man i Wolverine połączą siły z Shuri oraz kilkorgiem najbardziej lubianych postaci z Fortnite, aby odnaleźć zaginiony odłamek. Czy uda im się powstrzymać nadchodzącą katastrofę zanim będzie za późno?
Czy światy Marvela i Fortnite zdołają stawiać opór Urojonemu Reżimowi dostatecznie długo, by dać bohaterom szansę na wypełnienie zadania?

  • Komiks zawiera kod promocyjny do gry Fortnite. Kod jest jednorazowy. W związku z tym zwroty tego tytułu będą możliwe jedynie jeśli tytuł nie będzie odfoliowany

Menu