WYSPY TUKANA Pozostałe Moria Games
WYSPY TUKANA Pozostałe Moria Games
WYSPY TUKANA Pozostałe Moria Games
WYSPY TUKANA Pozostałe Moria Games
WYSPY TUKANA Pozostałe Moria Games
WYSPY TUKANA Pozostałe Moria Games

WYSPY TUKANA

liczba graczy 1-8 gracza
wiek graczy od 8 lat
czas gry poniżej 30 minut
czas gry wydanie polskie

Wyspy Tukana to gra-wykreślanka, w której wcielasz się w Odkrywcę eksplorującego dwie tropikalne wysepki: Isla Petit i Isla Grande. W trakcie wyprawy tworzysz na swojej mapie sieć szlaków przecinających te niezbadane dotąd ziemie.

73,95 zł
Obecnie brak na stanie


Dodaj do listy życzeń (13)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Weź ołówek w dłoń i zaplanuj wycieczkę po malowniczych Wyspach Tukana. Wytycz ścieżki biegnące w ich głąb i odkryj piękno tego zapomnianego archipelagu... a nuż spotkasz na swej drodze relikty starożytnej cywilizacji lub... potwora morskiego!

Wyspy Tukana to gra-wykreślanka, w której wcielasz się w Odkrywcę eksplorującego dwie tropikalne wysepki: Isla Petit i Isla Grande. W trakcie wyprawy tworzysz na swojej mapie sieć szlaków przecinających te niezbadane dotąd ziemie. Dzięki zmiennemu oznaczeniu wiosek od samego początku wyspy poszczególnych graczy różnią się od siebie. Co turę odsłaniane są dwie karty, które wskazują, między jakimi sąsiadującymi rodzajami terenów należy narysować ścieżkę. Z biegiem czasu pojedyncze drogi utworzą sieć szlaków łączących ze sobą obrzeżne wioski z położonymi w różnych zakątkach wyspy reliktami. Przy planowaniu tras musisz wziąć pod uwagę zróżnicowanie kart terenów oraz zmienną punktację za każdą skomunikowaną parę wiosek i rodzaj odwiedzanej atrakcji. Dodatkowo ścigasz się z innymi graczami o realizowanie kart celów. Tytuł najlepszego Odkrywcy trafi do gracza, który w trakcie dwóch lub trzech rund (w zależności od wybranej mapy) zdobędzie najwięcej punktów.

Zawartość:

  • 1 bloczek z Arkuszami Map (100 dwustronnych kartek)
  • 13 Kart Wiosek
  • 27 Kart Terenów
  • 15 Kart Premii (10 Niebieskich i 5 Czerwonych)
  • 8 ołówków
  • 1 instrukcja

 

Rozmiar kart: 57x89mm (łącznie 55 kart; karty w koszulkach mieszczą się w pudełku)

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas