Dominion: Przystań (II edycja)
Dominion: Przystań (II edycja)
  • Wyprzedaż!
  • -8,00 zł
Dominion: Przystań (II edycja)
Dominion: Przystań (II edycja)

Dominion: Przystań (II edycja)

liczba graczy 2-4 graczy
wiek graczy od 13 lat
czas gry ok. 30-60 minut
czas gry wydanie polskie

Przystań to dodatek do gry Dominion. Zawiera on 27 nowych wzorów kart Królestwa.

124,99 zł 132,99 zł -8,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (4)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Wszystko, czego pragniesz, to okręt o strzelistym maszcie i gwiazda, która cię poprowadzi. Przydałby się też ktoś, kto zna podstawy nawigacji. W końcu udało ci się zdobyć kilka upragnionych rzek i zorientowałeś się, że wszystkie prowadzą do morza do tych niebezpiecznych wód, na których roi się od piratów. Z najwyższą ostrożnością wysyłasz w podróż zamieszkane przez szczury okręty, aby nawiązać lukratywne kontakty z odległymi, zamieszkanymi przez handlarzy portami.

Na początek planujesz podbić kilka niedużych wysp, by stworzyć swój przyczółek. Ich rdzenni mieszkańcy wydają się stosunkowo przyjacielscy z daleka oferują twoim ludziom włócznie i zatrute strzałki, mimo że nawet nie miałeś okazji, by się właściwie przywitać. A kiedy w końcu dotrzesz do osławionych portów, je także weźmiesz we władanie, żeby szukać kolejnych rzek. Tak, pewnego dnia wszystkie rzeki będą należeć do ciebie.

Przystań to dodatek do gry Dominion. Zawiera on 27 nowych wzorów kart Królestwa i koncentruje się na przyszłych turach gracza można w nim znaleźć karty, które robią coś zarówno w obecnej turze, jak i w następnej; takie, które pozwalają lepiej przygotować się do kolejnej tury; czy wreszcie takie, które w inny sposób wykraczają poza zwykłe ramy tury. Do rozgrywki potrzebna jest gra podstawowa. Przystań można swobodnie łączyć z dowolnymi dodatkami z serii. Mamy nadzieję, że gracze docenią stale rozrastający się świat Dominion!

Gra, którą trzymasz w rękach, to druga edycja Dominion: Przystań zastąpiono w niej osiem starych wzorów kart nowymi, a jeden dodano.

Zawartość:

  • 300 kart,
  • 12 podkładek graczy,
  • wkładka z nazwami kart,
  • instrukcja.
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Dominion (II edycja) IUVI Games

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas