• Nowy
Liga Sprawiedliwości - 1 - Pryzmaty

Liga Sprawiedliwości - 1 - Pryzmaty

34,95 zł

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. ok. 26 kwietnia 2023.

Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Pierwszy tom nowych przygód Ligi Sprawiedliwości w ramach linii wydawniczej Uniwersum DC ze scenariuszem wielokrotnie nagradzanego, m.in. Nagrodą Eisnera, Briana Michaela Bendisa. 

Aby sprostać wiecznie zmieniającym się wyzwaniom i zapewnić światu bezpieczeństwo, Liga Sprawiedliwości musi ewoluować i otworzyć się na przyjęcie kolejnych członków. Naomi, nowa bohaterka, dołącza do Supermana, Batmana, Flasha, Black Canary, Green Arrowa, Hawkgirl, Aquamana i... Czarnego Adama?! 

Superman wprowadza w drużynie spore zmiany – zaproszeni przez niego nowi członkowie mają wnieść świeże spojrzenie. Zarówno nowi, jak i starzy przedstawiciele Ligi będą musieli stawić czoła potężnemu najeźdźcy Brutusowi, który przybywa ze spustoszonego rodzimego świata Naomi, żeby podbić Ziemię! 

Tom stworzyli scenarzysta Brian Michael Bendis („Powers”, „Ultimate Spider-Man”, „Superman”) i rysownik David Marquez („Iron Man”, „Defenders”, „Batman/Superman”). 

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach „Justice League” #59–63.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
niwersum DC, Liga Sprawiedliwości
Scenariusz:
Brian Michael Bendis
Rysunek:
David Marquez
Oprawa:
miękka
Liczba stron:
120
Format:
167x255 mm
Data ukazania się:
2023
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Marek Starosta
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. 26 kwietnia 2023 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.