Miły dom nad jeziorem - 1

Miły dom nad jeziorem - 1

62,95 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Pierwszy tom nowej linii wydawniczej DC Horror. 

Grupa znajomych przyjmuje zaproszenie do luksusowego domu w lesie nad ogromnym jeziorem. Gospodarzem tego pięknego miejsca jest ekscentryczny Walter. Goście cieszą się ze spotkania po latach, bo wszyscy dotarli do takiego momentu w życiu, w którym poczuli, że zaczynają oddalać się od dawnych przyjaciół. Tygodniowe wakacje zapowiadają się więc naprawdę ekscytująco! W „Miłym domu nad jeziorem” największe lęki dwudziestego pierwszego wieku dostają nową, przerażającą twarz – i możliwe, że to twarz osoby, której kiedyś ufaliście najbardziej. 

W pierwszym tomie tej bestsellerowej serii zdobywca Nagrody Eisnera, mistrz grozy James Tynion IV („Batman”, „Coś zabija dzieciaki”, „Departament Prawdy”) i jego wieloletni współpracownik, rysownik Álvaro Martínez Bueno („Detective Comics”, „Justice League Dark”), doprowadzają grupkę młodych ludzi do granic wytrzymałości. 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach jako „The Nice House On The Lake” #1-6. Komiks dla dorosłych.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
DC Horror, Miły dom nad jeziorem
Scenariusz:
James Tynion IV
Álvaro Martínez Bueno
Oprawa:
twarda
Liczba stron:
200
Format:
170x260 mm
Data ukazania się:
2023
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Paulina Braiter

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas