• Nowy
Książęca Wola. Legendy chomiczków z...

Książęca Wola. Legendy chomiczków z Kijowa. Tom 1

20,95 zł

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. ok. 26 kwietnia 2023.

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Pierwszy tom ukraińskiej serii dla dzieci opowiadającej o dzielnych chomikach, które przed wiekami założyły Kijów. Przez długie lata żyło się im bezpiecznie pod rządami mądrego księcia Marchewsława. Aż pewnego dnia książę tajemniczo zniknął i nastały mroczne czasy. Na szczęście nie wszyscy stracili nadzieję i znaleźli się śmiałkowie gotowi uratować miasto! Choć nie we wszystkim są zgodni, jednoczą ich odwaga, honor i bohaterstwo. 

„Książęca wola” to komiks fantasy, którego akcja dzieje się w średniowieczu, w magicznej krainie przypominającej Ruś Kijowską. 

Scenariusz opowieści napisał Denys Fadejew, a rysunki stworzył Maksym Bohdanowskyj. Obaj twórcy pracowali przy albumach „Zwycięstwo” i „Wola”. Komiks wzbogacają plansze historyczne poświęcone najdawniejszej historii Ukrainy. 

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Książęca Wola
Scenariusz:
Denys Fadejew
Rysunek:
Maksym Bohdanowskyj
Oprawa:
twarda
Liczba stron:
40
Format:
216x216 mm
Data ukazania się:
2023
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Marianna Voskovniuk
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. 26 kwietnia 2023 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.