Wojna o Pierścień: Gra karciana + karty promo
Wojna o Pierścień: Gra karciana + karty promo
Wojna o Pierścień: Gra karciana + karty promo
 • Nowy
Wojna o Pierścień: Gra karciana +...
Wojna o Pierścień: Gra karciana +...
Wojna o Pierścień: Gra karciana +...

Wojna o Pierścień: Gra karciana + karty promo

liczba graczy 2-4 graczy
wiek graczy od 14 lat
czas gry ok. 60-90 minut
czas gry wydanie polskie

W grze Wojna o Pierścień: Gra karciana od 2 do 4 graczy rywalizuje w dwóch zespołach: Cień kontra Wolne Ludy. Każdy gracz posiada unikalną talię kart, reprezentującą mocne i słabe strony różnych frakcji biorących udział w wojnie.

174,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. kwiecień 2023.

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Zwiadowcy donoszą, że wszędzie wszczął się ruch: daleko na wschodzie za Morzem Wewnętrznym, na północy w Mrocznej Puszczy i poza nią, na południu w Haradzie. Wszystkie królestwa stoją wobec rozstrzygającej próby, oprą się lub runą, a wtedy wpadną pod władzę Ciemności. Wojna o Pierścień: Gra karciana, inspirowana wielokrotnie nagradzaną grą planszową Wojna o Pierścień, pozwala graczom odbyć podróż w świat Władcy Pierścieni i stworzyć własną wersję wielkiego konfliktu pomiędzy Władcą Ciemności, Sauronem, a Wolnymi Ludami Śródziemia.

W grze Wojna o Pierścień: Gra karciana od 2 do 4 graczy rywalizuje w dwóch zespołach: Cień kontra Wolne Ludy. Każdy gracz posiada unikalną talię kart, reprezentującą mocne i słabe strony różnych frakcji biorących udział w wojnie. Wolne Ludy desperacko próbują ukończyć swoją misję zniszczenia Jedynego Pierścienia, jednocześnie broniąc swoich ojczyzn. Cień musi zaatakować szybko i zdecydowanie lub powoli szerzyć zepsucie i sprowadzić na Froda ból, cierpienie i żal z powodu utraty Towarzyszy. Podczas gry gracze na zmianę zagrywają karty reprezentujące postacie, armie, przedmioty i wydarzenia Wojny o Pierścień. Każda zagrana karta ułatwi lub utrudni podróż Drużyny Pierścienia w miarę jej postępów na swojej ścieżce albo posłuży do obrony lub podbicia twierdz Śródziemia podczas walki na aktywowanych w każdej rundzie polach bitew. To twoja szansa, aby na nowo przekuć losy Śródziemia... jak jeszcze nigdy wcześniej.

Zawartość gry:

 • 120 kart frakcji (60 kart Wolnych Ludów i 60 kart Cienia),
 • 41 kart lokalizacji (7 kart pól bitew Wolnych Ludów i 7 kart pól bitew Cienia; 27 kart ścieżek),
 • 1 żeton pierwszego gracza,
 • 4 żetony Pierścienia,
 • 20 żetonów walki,
 • 16 żetonów zepsucia,
 • 1 znacznik kolejności tur,
 • 1 tor kolejności tur,
 • 4 karty pomocy,
 • 1 instrukcja.
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to kwiecień 2023 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.