• Nowy
Nauka z komiksem. Genetyka i ewolucja...

Nauka z komiksem. Genetyka i ewolucja - 1 - Życie

24,95 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. ok. 31 maja 2023.

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Seria o tematyce naukowej dla dzieci w wieku 8–12 lat. Zakres tematów został opracowany we współpracy z multidyscyplinarnym międzynarodowym komitetem naukowym posiadającym kompetencje w zakresie pisania dla młodych czytelników. 

Każdy tom obejmuje zabawny komiks o przygodach postaci znanych z filmów Disneya, zawierający fakty naukowe, a na dodatkowych stronach znajdują się teksty bardziej szczegółowo omawiające treści naukowe zawarte w komiksie. 

Dziwne znalezisko to tylko początek niesamowitej przygody, dzięki której Lilo i Stich odkryją, jak zmieniało się życie na Ziemi. Ale… czy procesy ewolucyjne mogą być niebezpieczne? Zapytamy o to naukowca kosmitę Jumbę Jookibę, który jest pasjonatem osobliwych eksperymentów. Dowiedz się, czym są DNA, komórki i ewolucja. Daj się porwać tej emocjonującej historii oraz pięknu hawajskich wysp!

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Nauka z komiksem, Genetyka i ewolucja
Scenariusz:
Andrea Vico, Tea Orsi, Silvia Bencivelli, Piero Genovesi, Luca Pagani, Chiara Segré, Jacopo Olivieri
Rysunek:
Manuela Razzi, Danilo Loizedda, Sara Storino, Denise Shimabukuro, Letizia Algeri
Oprawa:
miękka
Liczba stron:
64
Format:
215x290 mm
Data ukazania się:
2023
Druk
Kolor
Papier
offsetowy
Tłumacz
Maria Białek
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. 31 maja 2023 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.