• Nowy
Star Trek. Stacja kosmiczna: Serce...

Star Trek. Stacja kosmiczna: Serce zbyt długo składane w ofierze

34,95 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. ok. 31 maja 2023.

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Kolejna komiksowa opowieść ze świata Star Treka – tym razem umiejscowiona na stacji kosmicznej Deep Space 9. W popularnej jadłodajni na stacji dochodzi do wybuchu, w wyniku którego ginie kilka osób. Prawdopodobnie był to zamach. Szef ochrony stacji, konstabl Odo, rozpoczyna śledztwo, zamiast wyjaśnień napotyka jednak sieć intryg i kłamstw. W dodatku na stacji dochodzi do kolejnych morderstw, a lista podejrzanych się wydłuża. 

Sytuację pogarszają naciski rządu Ferengich oraz niesnaski między konstablem Odo a detektywem przysłanym przez Federację w celu odnalezienia zamachowca. 

Autorami scenariusza tego tomu są znani z poprzednich tomów Scott i David Tipton, natomiast za rysunki odpowiada Greg Scott.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Star Trek
Scenariusz:
David Tipton, Scott Tipton
Rysunek:
Greg Scott
Oprawa:
miękka
Liczba stron:
96
Format:
167x255 mm
Data ukazania się:
2023
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Marek Starosta
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. 31 maja 2023 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.