ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION
ICAION

ICAION

liczba graczy 2-5 graczy
wiek graczy od 14 lat
czas gry ok. 90-120 minut
czas gry wydanie polskie

W grze Icaion wcielicie się w Poszukiwaczy – doświadczonych awanturników wysłanych przez Organizację w poszukiwaniu skarbów, qoamu, reliktów i artefaktów ze starożytnych czasów.

322,50 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 3-5 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (3)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

W grze Icaion wcielicie się w Poszukiwaczy – doświadczonych awanturników wysłanych przez Organizację w poszukiwaniu skarbów, qoamu, reliktów i artefaktów ze starożytnych czasów. Będziecie musieli poprowadzić wyprawę ku zimnym, jałowym terenom otaczającym Miasto, przynosząc jak najwięcej z powrotem ze sobą. W tej niegościnnej krainie będziecie konkurować z innymi Poszukiwaczami o zasoby i terytoria – a po liderach rywalizujących ekspedycji trzeba się spodziewać sabotażu i podstępów na każdym kroku. Strzeżcie się jednak, gdyż wśród najdalej wysuniętych od Miasta rejonów grasuje tytaniczna istota, bez wytchnienia krocząca i rozsiewająca zarazę po całym świecie. Kolos ten od zawsze pozostawał tajemnicą dla ludności Icaionu, a na pewno znajdziecie się na jego drodze.

Dodatkowo, dzięki zawartemu w pudełku specjalnemu modułowi, Icaiona można połączyć z grą Mysthea. Łącząc elementy z obydwu tych tytułów, otrzymacie zupełnie nową grę pt. Mysthea: Upadek, stanowiąca kooperacyjne wyzwanie polegające na wspólnej obronie terytoriów przed napierającymi falami potworów.

Mysthea: Upadek to kooperacyjna gra osadzona w uniwersum Mysthei. Składa się ona z elementów dwóch innych, należących do tej serii gier – Mysthea oraz Icaion. Z uwagi na wykorzystanie elementów innych gier i konieczność ich dostosowania do zasad, niektóre znajdujące się na nich symbole i oznaczenia nie będą używane. Przed sięgnięciem po grę Mysthea: Upadek radzimy rozegrać najpierw po kilka partii w oba podstawowe tytuły (Mysthea oraz Icaion)

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:

● 1 plansza główna
● 1 plansza wydarzeń
● 5 plansz działów
● 5 kafelków zasilaczy awaryjnych
● 15 kafelków aparatury
● 1 figurka kolosa
● 16 pierwotnych odłamków kolosa
● 15 figurek pasożytów
● 7 figurek poszukiwaczy
● 150 kryształów qoam
● 15 figurek kombajnów
●15 figurek zbieraczek
● 15 figurek rafinerii
● 5 kolorowych podstawek
●5 znaczników reputacji
● 7 kart poszukiwaczy
● 10 kart specjalnego ekwipunku
● 8 kart wydarzeń
● 50 kart osobliwości
● 5 kart pomocy

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas