Garfield - Tłusty koci trójpak, tom 16

Garfield - Tłusty koci trójpak, tom 16

69,95 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. 06.03.2024.

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Garfield wraca... i jest jeszcze lepszy – a często dziwniejszy – niż kiedykolwiek. Ale jednocześnie Jon też nie jest całkiem normalny i wyraźnie brakuje mu którejś klepki. Siebie nawzajem doprowadzają do szału, a fanów do śmiechu. Cha! Cha! Chi! Chi! W domu Arbuckle’a nie zdarza się nudna ani nawet normalna chwila. 

Garfieldowy cykl TŁUSTYCH KOCICH TRÓJPAKÓW stanowi kolekcję zebranych komiksowych pasków zebranych w nowym kolorowym wydaniu w tłumaczeniu Piotra W. Cholewy. Garfield zmieniał się trochę na przestrzeni lat, ale jedno pozostało niezmienne: jego gigantyczny apetyt na jedzenie i poczucie humoru. Czeka was dużo szaleńczej radości z nienasyconym kotem, bo nigdy dosyć zabawy. 

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Garfield
Scenariusz:
Jim Davis
Rysunek:
Jim Davis
Oprawa:
twarda
Liczba stron:
288
Format:
200x223 mm
Data ukazania się:
2024
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Piotr W. Cholewa
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to 06.03.2024 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas