PuzzLegendy: Robinson

PuzzLegendy: Robinson

liczba graczy 1-2 gracza
wiek graczy od 8 lat
czas gry poniżej 30 minut
czas gry wydanie polskie

Przeżyj historię legendarnego Robinsona Cruzoe!

17,99 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Przeżyj historię legendarnego Robinsona Cruzoe. Znajduj i twórz rzeczy, które umożliwią ci przetrwanie. Czy uda ci się wydostać się z bezludnej wyspy?

Puzzlegendy” to seria kieszonkowych łamigłówek, w których gracze poznają historie legendarnych postaci w zupełnie nowy sposób – rozwiązując coraz trudniejsze zagadki. Zadania polegają na układaniu kart zgodnie z podanymi regułami logicznymi. Po prawidłowym rozwiązaniu zadania, gracz otrzymuje przedmiot znajdujący się po drugiej stronie karty, który przyda się w kolejnych wyzwaniach. Fabuła postępuje wraz z kolejnymi zagadkami, co sprawia, że zabawa jest bardzo angażująca.

Do Twoich rąk trafia dziennik, dzięki któremu poznasz na nowo losy legendarnej postaci. Zbierając karty i tworząc z nich odpowiednie układy, będziesz posuwać się do przodu. Żeby poznać całą opowieść, musisz rozwiązać serię coraz trudniejszych zagadek. Na serię „Puzzlegendy” składają się trzy niezależne części. Sherlock będzie miał za zadanie rozwiązać sprawę kryminalną, Robinson Crusoe – uratować się z bezludnej wyspy, a czarodziej Merlin uwarzyć miksturę, która odpędzi groźne potwory.

Zawartość
  • 22 dwustronne karty zadań
  • 1 karta zasad

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas