Kocie Królestwa

Kocie Królestwa

liczba graczy 1-4 gracza
wiek graczy od 14 lat
czas gry ok. 30 - 120 minut
czas gry wydanie polskie

"Kocie Królestwa" to gra w której gracze starają się rozbudować swoje własne krainy zdobywając nowe terytoria, eksplorując je w poszukiwaniu skarbów i rozbudowując o nowe budynki.

133,99 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (6)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

"Ja, Elżbieta IX Białowłosa z rodu Długowąsych, postanowiłam przejść na emeryturę.  

Tron i wszelkie prawa do królestwa chcę przekazać jednemu z moich kociąt. Któremu? O tym zadecyduje turniej. Każdy z dziedziców otrzyma własną ziemię oraz poddanych i będzie musiał wykazać, jak dobrze potrafi rządzić. Ten, który zrobi to najlepiej, otrzyma prawo do tronu.”
 
- Zdobywaj nowe terytoria i przekonaj się co skrywają
- Zarządzaj swoim królestwem, stawiaj nowe budynki i rozwijaj swoje ziemie
- Obdaruj królową najhojniejszą daniną i udowodnij, że to ty jesteś odpowiednim następcą tronu


"Kocie Królestwa" to gra w której gracze starają się rozbudować swoje własne krainy zdobywając nowe terytoria, eksplorując je w poszukiwaniu skarbów i rozbudowując o nowe budynki.
Celem gry jest stworzenie najlepszej i najefektywniej zarządzanej krainy, która pozwoli uzyskać największy dochód i dostarczyć jak największą daninę dla Królowej - a ten kto tego dokona, zostanie nowym Królem.
Gra opiera się na mechanice budowanie własnego silnika - gracze za zgromadzone złoto i zasoby mogą kupować nowe karty budynków i rozbudowując własną krainę zwiększać jej możliwości ekonomiczne.
Wykorzystuje również mechanikę worker placement - wysyłając własnych Magnatów do poszczególnych miejsc możemy skorzystać z ich specjalnych umiejętności oraz uruchamiać zdolności budynków.

Możemy również przydzielać naszych poddanych do pracy w wyznaczonych miejscach aby pozyskać zasoby lub specjalne efekty.

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas