Zombiaki 2: Atak na Moskwę
Zombiaki 2: Atak na Moskwę
Zombiaki 2: Atak na Moskwę
Zombiaki 2: Atak na Moskwę
Zombiaki 2: Atak na Moskwę
  • Nowy
Zombiaki 2: Atak na Moskwę
Zombiaki 2: Atak na Moskwę
Zombiaki 2: Atak na Moskwę
Zombiaki 2: Atak na Moskwę
Zombiaki 2: Atak na Moskwę

Zombiaki 2: Atak na Moskwę

liczba graczy 2 graczy
wiek graczy od 8 lat
czas gry poniżej 30 minut
czas gry wydanie polskie

Do ostatniego naboju, do ostatniej karty

57,00 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. III kwartał 2024.

Dodaj do listy życzeń (3)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Pojedynkowy hit, niewyczerpany generator kombosów, menadżer absurdalnego humoru i podbramkowych sytuacji… Zombiaki 2: Atak na Moskwę to pojedynkowa gra karciana dla 2 graczy pełna zalet wszelakich! Rzuć się w wir walki i dobierz się do mózgów jako horda krwiożerczych zombiaków albo dotrwaj do świtu jako obrońcy ostatniej barykady!

Cel jest prosty
Po jednej stronie zombiaki, po drugiej ludzie. Każdy gracz ze swoją talią kart. Zombie muszą pokonać 5 przecznic, a ludzie - nie dopuścić do tego i dotrwać do Świtu, czyli ostatniej karty zombiaków.

Dynamiczny obszar gry
Na początku każdej rundy wszystkie zombiaki prą naprzód, w stronę barykady ludzi. Te zwykłe o 1 pole, te szybkie o 2, a te cudaczne w jeszcze inny sposób. Czy ludzie powstrzymają tę nieustającą falę?!

Emocjonujące zarządzanie kartami
W każdej rundzie dobierasz 4 karty, odrzucasz jedną z nich, a z reszty składasz najlepszą kombinację efektów, jaką tylko potrafisz. Zarządzaj tym, co masz na ręku i zawsze szykuj się na najgorsze.

Wybuchowe efekty
W talii zombiaków są nieumarli, każdy z kilkoma PŻ, niektóre z dodatkowymi mocami. A także pakiet sprytnych sztuczek. U ludzi - cały arsenał, od spluw i zasieków po tramwaje, trabanty i ciężarówki Kamaz.


Atuty:

    Agregat kombosów
    Odkryj dwie różne talie pełne wybuchowych efektów i krwiożerczych zombie. Zmierz się z tym, co dzieje się na ich styku, wyćwicz synergie między efektami i naucz się wychodzić z każdych tarapatów.

    Generator zabawy
    Podlane absurdalnym, groteskowym humorem, kieszonkowe Zombiaki sprawdzają się w każdych warunkach: na konwentach, szkolnych przerwach, wyjazdach i jako zabawne zwieńczenie wieczoru z grami.

    Kolektor niespodzianek
    Przygotuj się na tematyczny roller-coaster. Wielka fala zombie czy pojedynczy, niezniszczalny boss? Wybuchające trabanty czy awaria amerykańskiego shitu? Na tych ulicach może zdarzyć się wszystko...

    Edycja 25-lecia
    Zombiaki to bestseller Portalu z 2003 roku, który sprzedał się w ponad 15000 egzemplarzach! Odkryj grę karcianą, na której wychowały się pokolenia graczy, w specjalnej, jubileuszowej odsłonie!


Zawartość:

    100 kart (63 x 88 mm):
    - talia Ludzi (zwykłych i liderów)
    - talia Zombiaków (zwykłych i liderów)
    - Karty Przecznic, Cmentarza i Barykady
    Pakiet znaczników obrażeń i efektów
    Instrukcja

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to III kwartał 2024 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Uwaga! W pudełku z grą znajduje się również specjalny mini-dodatek – Lancelot (2 dodatkowe karty Postaci i 7 kart Lojalności), który może być użyty w trzech różnych wariantach.

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas