• Nowy
Sir Edward Grey – Łowca Czarownic. Tom 1

Sir Edward Grey – Łowca Czarownic. Tom 1

125,95 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. 28.08.2024.

Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Kolejna świetna seria Mike’a Mignoli umieszczona w świecie Hellboya! Pierwszy tom opowieści o sir Edwardzie Greyu, który jest zwany Łowcą Czarownic, ponieważ wybawił królową Wiktorię od klątwy wiedźm. Został wówczas mianowany nadwornym ekspertem od spraw paranormalnych. Jako detektyw o specjalnych uprawnieniach prowadzi śledztwa w niezwykłych i ponurych sprawach. Podążamy jego śladem od wiktoriańskiego Londynu przez Dziki Zachód po mroczne głębiny Bezziemi. Widzimy, jak mierzy się z okultystycznymi spiskami, stawia czoło potworom i odkrywa, kto jest jego największym wrogiem: Heliopiczne Bractwo Ra. 

Twórcą pomysłu serii i jej współscenarzystą jest sławny Mike Mignola, autor takich cykli jak „Hellboy” czy „BBPO”. Rysunki są dziełem kilku grafików, m.in. Bena Stenbecka, nowozelandzkiego autora znanego z komiksów „Living with the Dead” i „B.P.R.D.: The Ectoplasmic Man”. Album zawiera tomy oryginalne „Sir Edward Grey. Witchfinder” 1–3.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Sir Edward Grey – Łowca Czarownic
Scenariusz:
Mike Mignola, John Arcudi, Scott Allie, Kim Newman, Maura Nalini
Rysunek:
Tyler Crook, John Severin, Patric Reynolds, Ben Stenbeck
Oprawa:
twarda
Liczba stron:
444
Format:
216x285 mm
Data ukazania się:
2024
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Mateusz Lis
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to 28.08.2024 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas