Abalone GO
Abalone GO
Abalone GO
Abalone GO
Abalone GO
 • -5%
 • Nowy
Abalone GO
Abalone GO
Abalone GO
Abalone GO
Abalone GO

Abalone GO

liczba graczy 2 graczy
wiek graczy od 7 lat
czas gry poniżej 30 minut
czas gry wydanie polskie

Pojedynek dwóch umysłów w podróżnej odsłonie!

39,61 zł 41,69 zł -5%

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. 31.07.2024.

Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Dwoje przeciwników zasiada naprzeciwko siebie, by wziąć udział w angażującym pojedynku umysłów. Na sześciokątnej planszy znajdują się czarne i białe kule – każdy z graczy posługuje się jednym z kolorów. Aby wygrać, należy wepchnąć 6 kul przeciwnika do rynienki biegnącej wzdłuż krawędzi. Obserwuj, planuj... i rozważaj możliwe posunięcia przy każdym kolejnym ruchu! 

Abalone GO to specjalna, kompaktowa wersja popularnej dwuosobowej gry logicznej w pełni dostosowana do tego, żeby zabrać ją ze sobą, gdzie tylko zechcesz! Elementy zostały pomniejszone, a praktyczna nakładka na planszę pozwala na „zapisanie” rozgrywki i przeniesienie zawartości bez ryzyka jej przemieszczenia. 

Na czym to polega?

 1. Celem gry jest wypchnięcie poza planszę 6 kul należących do przeciwnika.
 2. W swojej turze możemy przemieścić do przodu, do tyłu lub na boki maksymalnie 3 własne bile tworzące jedną linię.
 3. Jeśli w danym rzędzie mamy więcej kul niż przeciwnik, możemy przepychać także kule należące do niego. 
 4. W ten sposób przemieszczamy się po planszy coraz bardziej zbliżając się do siebie, zastawiamy pułapki i próbujemy nie dać się zamknąć przy brzegach.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Podobnie jak klasyczne gry logiczne takie jak szachy, warcaby czy GO, Abalone perfekcyjnie łączy proste zasady i głębię strategicznych możliwości.
 • Pojedyncza partia może trwać od kilkunastu minut do kilku godzin w zależności od przyjętej taktyki, czasu planowania i poziomu zaawansowania graczy.
 • Praktyczne opakowanie umożliwia zarówno bezproblemowy transport gry, jak i „zapisanie” rozgrywki, gdybyśmy musieli nagle ją przerwać. Dzięki temu Abalone GO będzie świetnym towarzyszem podróży i umili nam czas zarówno w trasie jak i na miejscu.

Zawartość:

 • plansza do gry wraz z przykrywką
 • 14 białych kul
 • 14 czarnych kul
 • instrukcja

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to 31.07.2024 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas