Star Wars: Shatterpoint - Nie przyjmuję kapitulacji: Wielki Admirał Thrawn
Star Wars: Shatterpoint - Nie przyjmuję kapitulacji: Wielki Admirał Thrawn
  • Promocja
  • -5%
  • Nowy
Star Wars: Shatterpoint - Nie...
Star Wars: Shatterpoint - Nie...

Star Wars: Shatterpoint - Nie przyjmuję kapitulacji: Wielki Admirał Thrawn

liczba graczy 2 graczy
wiek graczy od 14 lat
czas gry ok. 90-120 minut
czas gry wydanie polskie

Podstępne umysły budzące prawdziwą grozę

159,46 zł 167,85 zł -5%
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. ok. 02.08.2024..

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Podstępne umysły budzące prawdziwą grozę

Pośród wielu ważnych postaci dowodzących Flotą Imperium jest jedna, która znacząco się wyróżnia – Wielki Admirał Thrawn. Wszelkie powierzchowne różnice między Thrawnem, Chissem, a jego ludzkimi rówieśnikami przyćmiewa jego niezwykła przebiegłość połączona z zawziętą determinacją w pokonaniu sił Rebeliantów zagrażających Imperium. W zrealizowaniu tego celu Thrawnowi pomagają wykwalifikowani agenci Imperialnego Biura Bezpieczeństwa. Ta tajna grupa zadaniowa bada z ukrycia podejrzane ruchy Rebeliantów, aby w końcu ich zaskoczyć i zniszczyć. Wśród nich jest Alexsandr Kallus, który wykorzystując swoje zdolności stratega i wojownika, tropi Rebeliantów po całej galaktyce…

Star Wars: Shatterpoint - Nie przyjmuję kapitulacji to rozszerzenie wprowadzające do gry oddział złożony z 4 nowych jednostek. Wśród nich znajdują się Wielki Admirał Thrawn, Agent Kallus oraz 2 Agenci IBB. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne, by dodać jednostki do swojej drużyny.

Figurki nie są pomalowane i wymagają samodzielnego złożenia.

Czym jest Star Wars: Shatterpoint?

To pojedynkowa gra figurkowa dla 2 osób, w której przejmujemy kontrolę nad kultowymi postaciami z galaktyki Star Wars i ich sojusznikami, walcząc ze sobą o to, kto pierwszy osiągnie cele misji. Zbuduj swoją drużynę, rzuć wyzwanie przeciwnikom i rozegraj mnóstwo ekscytujących bitew, które przesądzą o losach galaktyki! Pamiętaj, że najlepsi dowódcy to ci, którzy szybko przystosowują się do sytuacji pośród chaosu bitwy i korzystają z dobrodziejstw Mocy.

Zawartość:

  • 4 modele
  • 4 podstawki
  • instrukcja składania modeli
  • 3 karty walki
  • 3 karty rozkazów
  • 3 karty jednostek

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. 02.08.2024. (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Star Wars: Shatterpoint - Zestaw podstawowy

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas