Neuroshima Hex 3:0: Stalowa Policja Neuroshima Hex Portal
Neuroshima Hex 3:0: Stalowa Policja Neuroshima Hex Portal
Neuroshima Hex 3:0: Stalowa Policja Neuroshima Hex Portal
Neuroshima Hex 3:0: Stalowa Policja Neuroshima Hex Portal

Neuroshima Hex 3:0: Stalowa Policja

liczba graczy 2-4 graczy
wiek graczy od 10 lat
czas gry ok. 30-60 minut
czas gry wydanie polskie

Stalowa Policja to przemierzająca kraj brygada fanatyków prawa i porządku, zakuta w przedwojenne, eksperymentalne pancerze wspomagane. 

29,08 zł
Obecnie brak na stanie


Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Stalowa Policja to przemierzająca kraj brygada fanatyków prawa i porządku, zakuta w przedwojenne, eksperymentalne pancerze wspomagane. Aplikowane przez pancerze chemikalia i cybernetyczne usprawnienia podnoszą zdolności organizmu kosztem psychiki – funkcjonariusze reagują automatycznie na wszystko, co program zidentyfikuje jako zagrożenie lub przestępstwo. Pojawiają się znikąd i pacyfikują teren pośród huku eksplozji i kanonady ognia. Godna automatów nieskazitelna praworządność sprawia, że mieszkańcy wybawionych terenów szybko zaczynają tęsknić do dawnego chaosu i bezprawia.

Stalowa Policja to pierwszy z serii army packów do gry Neuroshima Hex – mini dodatków zawierających jedną wyjątkową armię do gry. Autorem Stalowej Policji jest Michał Oracz. Armia wprowadza do gry nową zdolność – Odbicie. Odbicie chroni jednostkę przed wszelkimi atakami skierowanymi w bok oznaczony ikoną Odbicia. Atak ten zostaje odbity w przeciwnym kierunku na odległość jednego pola i trafia jednostkę przeciwnika (Żołnierza, Sztab lub Moduł), o ile ta stoi na sąsiednim polu na linii tego ataku. Odbity atak nie czyni żadnej szkody żetonom Stalowej Policji.

Zawartość produktu:

  1. 35 żetonów
  2. Stalowej Policji
  3. 1 znacznik sieci
  4. 2 znaczniki Stalowej Policji
  5. 15 znaczników ran
  6. instrukcja
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Neuroshima HEX 3.0

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas