Zestaw startowy 211 el. (worek ecru) Pozostałe Trick Logic
Zestaw startowy 211 el. (worek ecru) Pozostałe Trick Logic
Zestaw startowy 211 el. (worek ecru) Pozostałe Trick Logic
Zestaw startowy 211 el. (worek ecru) Pozostałe Trick Logic

Zestaw startowy 211 el. (worek ecru)

liczba graczy 1-90 gracza
wiek graczy od 8 lat
czas gry wydanie angielskie

System kreatywnych płytek Trick Logic to świetna rozrywka dla każdego niezależnie od wieku i płci. Ilość gier, zabaw i sposobów ich wykorzystania jest prakty

139,14 zł

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

System kreatywnych płytek Trick Logic to świetna rozrywka dla każdego niezależnie od wieku i płci. Ilość gier, zabaw i sposobów ich wykorzystania jest praktycznie nieograniczona! Można z nich budować lub układać jak kostki domina, bijąc rekordy na miarę "Domino Day" we własnym domu! Nic nie stoi na przeszkodzie aby różnokolorowe płytki układać jak puzzle, które po wywróceniu stworzą zaprojektowany wzór. Można nimi grać w gry zręcznościowe lub korzystając ze specjalnej planszy, zostać mistrzem strategii w "Jumper", "Five", "Swap", "Rooms" i wielu, wielu innych grach. Balansowanie planszą przy przeprowadzaniu kulki przez osobiście zaprojektowany labirynt pozwoli dodatkowo na trening mięśni, rozwój motoryki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.
 
Zabawa płytkami to sztuka wymagająca zręczności i kreatywnego myślenia! Wspomaga rozwój w zakresie percepcji przestrzeni i zdolności motorycznych. Wpływa na uspokojenie oraz polepszanie umiejętności koncentracji i panowania nad swoim ciałem. Płytki stanowią doskonały pretekst do wspólnej zabawy dzieci i młodzieży z rówieśnikami oraz rodzicami ucząc zachowań społecznych, utrwalając pewne normy i zwyczaje.
 
Materiałem użytym do produkcji płytek Trick Logic (o wymiarach: 50x25x5 mm) jest bezsęczne, starannie wyselekcjonowane drewno bukowe z certyfikatem FSC. Dodatkowo, jakość zapewniona jest ręcznym sortowaniem elementów. Doskonałe wyważenie i ustawienie środka ciężkości, pozwala na układanie bardzo skomplikowanych wzorów, natomiast wyszlifowane boki i kąty proste krawędzi umożliwiają pewne stawianie płytek na dowolnym z boków.
 
Prezentowany zestaw startowy zawiera 200 płytek, 4 sztuki schodów (o wymiarach: 60x25x60 mm), 4 sztuki mostów (o wymiarach: 100x25x5 mm), 2 sztuki kołowrotków (o wymiarach: 60x25x65 mm), szpulę (o wymiarach: 45x45x55 mm), worek do przechowywania elementów oraz książeczkę z propozycjami gier i zabaw. Płytki nie są lakierowane. Worek wykonany w 100% z poliestru, posiada wiązanie i nadruk. Drobno pleciona tkanina z białym, śliskim podkładem jest wytrzymała na ścieranie i ułatwia utrzymanie czystości. Całość zapakowana jest w kartonowe pudełko, które ozdabia szata graficzna w stylu vintage.

Schody i mosty są przydatne przy układaniu wielopoziomowych przeplotów "węży". Kołowrotek umożliwia tworzenie ostrych zakrętów, zawracanie biegu "węża" oraz uruchamianie dodatkowego, ustawionego obok. Walec w kształcie tradycyjnej szpuli to ciekawe akcesorium przydatne zarówno przy trikach domino jak i przy konstrukcjach architektonicznych. Rozpędzony wąż trafiając na szpulę spowalnia swój bieg. Chwila, której powoli toczący się walec szpuli potrzebuje na przebycie zaprojektowanej drogi, potęguje napięcie widzów.

Prosty produkt ze skomplikowaną osobowością!

Zawartość produktu:

 1.     100 płytek NATURALNE DREWNO
 2.     20 płytek SELEDYN
 3.     20 płytek CIEMNY LAZUR
 4.     20 płytek ŚLIWKA
 5.     20 płytek SZARA MIĘTA
 6.     20 płytek ŁOSOŚ
 7.     4 schody
 8.     4 mosty
 9.     2 kołowrotki
 10.     1 szpula
 11.     worek
 12.     książeczka z propozycjami gier i zabaw