Pingwiny z Madagaskaru Rodzinne Phalanx Games
Pingwiny z Madagaskaru Rodzinne Phalanx Games
Pingwiny z Madagaskaru Rodzinne Phalanx Games
Pingwiny z Madagaskaru Rodzinne Phalanx Games
Pingwiny z Madagaskaru Rodzinne Phalanx Games
Pingwiny z Madagaskaru Rodzinne Phalanx Games

Pingwiny z Madagaskaru

liczba graczy 2-4 graczy
wiek graczy od 14 lat
czas gry ok. 60-90 minut
czas gry wydanie polskie

Oficer X jest już bliski zdemaskowania naszej kryjówki! By przygotować się na to starcie, rozegramy tu zaraz planszową symulację. Każdy z Was otrzyma zad

109,11 zł

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (5)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Oficer X jest już bliski zdemaskowania naszej kryjówki! By przygotować się na to starcie, rozegramy tu zaraz planszową symulację. Każdy z Was otrzyma zadanie, które ma wykonać, zanim Oficer X otoczy Kwaterę Główną! Na terenie zoo znajdziecie niezbędny ekwipunek oraz figurantów, których zwerbujecie, by z powodzeniem zrealizować misję!

Pingwiny z Madagaskaru to gra planszowa oparta na fabule kultowego serialu telewizyjnego produkcji DreamWorks. W trwającej 60 minut rozgrywce, w grupie od 2 do 4 osób, wcielicie się w role agentów-pingwinów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego, by zrealizować tajne misje na terenie zoo w Central Parku. A nie jest to łatwe zadanie, gdyż do jego wykonania będziecie musieli zdobyć niezbędny ekwipunek oraz pozyskać przychylność mieszkańców ogrodu i odwiedzających go gości!

Jak zdobyć względy Króla Juliana i pozbyć się Morta? Co zrobić z plagą Szczurów? W jaki sposób pokonać Doktora Bulgota? Gumową kaczuszkę znajdziesz w Sklepie z Pamiątkami, a tekst wiadomości przeczytają ci Szympansy, ale skąd weźmiesz spawarkę i dynamit? Może schwytanie dozorczyni i włamanie do Magazynu zoo to nie jest jednak głupi pomysł? Tylko nie zwlekajcie za długo, bo na trop pingwinów wpadł Oficer X, który jest już bliski zdemaskowania ich prawdziwej tożsamości!

Komponenty gry wykonane są w oparciu o oryginalne materiały z serialu, a samą rozgrywkę toczy się za pomocą plastikowych figurek pingwinów! Gra zawiera dwa warianty zasad: rodzinny, by bawić się przy niej mogli gracze w każdej grupie wiekowej oraz zaawansowany, by zaoferować planszowym wyjadaczom festiwal interaktywnej rozrywki.

To jak, jesteście gotowi wykonać tę misję bez naruszania Konwencji Genewskiej?

Zawartość produktu:

 1. 4 plastikowe figurki pingwinów z podstawkami i akcesoriami
 2. 4 karty pingwinów
 3. 104 żetony przedmiotów
 4. 8 znaczników Oficera X
 5. 1 znacznik pierwszego gracza
 6. 42 karty figurantów
 7. 10 kart misji
 8. 4 karty pomocy
 9. 9 kafelków zoo
 10. woreczek na żetony
 11. kostka do gry
 12. notes do zapisu punktów
 13. instrukcja